W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 92 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 28205 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5] [28205][PL] - 4 wersje
witam mam pytanie jak wyłączyć całkowicie mysze bo i tak mi nie potrzebna proszę o radę.
Odpowiedz
Ustawienia -> System -> mysz -> i zaznacz nawigacja 4-kierunkowa Smile
[Obrazek: podpis.gif]
Odpowiedz
ja chce usunąć całkowicie bo przy nawigacji to sie podświetlają ikony jak przesóne palec po czujniku może w rejestrze coś zrobić
Odpowiedz
(02-12-2010, 01:34 PM)rotar napisał(a): ja chce usunąć całkowicie bo przy nawigacji to sie podświetlają ikony jak przesóne palec po czujniku może w rejestrze coś zrobić

Nie sądze by dało radę całkowicie usnąć, bądź co bądź jest to klawisz sprzętowy.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
sprzetowych klawiszy jest wiele, wywalić to z romu bo tylko przeszkadza
Odpowiedz
(02-12-2010, 01:50 PM)rotar napisał(a): sprzetowych klawiszy jest wiele, wywalić to z romu bo tylko przeszkadza

jeśli tobie coś przeszkadza to nie znaczy ze innym tez i pisz jasno że chodzi o d-pada a nie o mysz... przeszkadza ? wyrwij go Smile Nie ma opcji (a przynajmniej ja takiej nie znam) żeby wyłączyć d-pada.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
dzięki za konkretną odpowieć trzeba przejść jednak na 6.1
Odpowiedz
(02-12-2010, 02:35 PM)rotar napisał(a): dzięki za konkretną odpowieć trzeba przejść jednak na 6.1

A w 6.1 niby d-pad (tudzież mysz) nie działa, albo da się wyłączyć ??Tongue
Odpowiedz
mam problem z gps
juz slysze te ciezkie wzdechy, ze walkowane i walkowane Angel
ale ja juz pol internetu przeczytalem Big Grin i lipa Huh
nie dziala i w automapie, i igo, i w aparacie (fot), i w googlemaps (te ostatnie u mnie sporadycznie wywala)
wyszukiwanie trwa w nieskonczonosc. Zeby nie bylo, wozilem omnie i wozilem, a Czesio jak nie mogl, tak nie mogl znalezc satelitkow, w aparacie wisialo na ekranie "ladowanie" i ponizej "nacisnij, aby anulowac gps", w googlemaps "wyszukiwanie satelitow (0)" .
HR po flashu
i pozniej jeszcze jeden
agps wlaczone
xtra swiezutkie
pliczek znaleziony pare(dziesiat) wpisow wczesniej rowniez podmieniony
(01-25-2010, 05:49 PM)avalon napisał(a):
(01-25-2010, 05:37 PM)Georgi napisał(a): wszystko fajnie ale fixa mi nie chce zlapac to samo na 21889 wersje z md2

Ryrzy zapodał plik do podmienienia w Windows - już komuś pomogło (zrób na wszelki wypadek kopie zapasową pliku przed podmianą)

[dl=gpsid.dll (do podmiany w Windows) - 4shared]http://www.4shared.com/file/207024578/8d47ae31/gpsid.html
[/dl]

[dl=gpsid.dll (do podmiany w Windows) - divshare]http://www.divshare.com/download/10280008-383
[/dl]

i dalej nic Angry Huh
moze ktory (zamiast ciezko wzdychac) wzialby mnie za reke i pokazal, co i jak moge jeszcze z tym fantem zrobic
(ustawienia portow jak na 6.1, a tam wszystko smigalo jak trzeba)

i tak z innej beczki: czasem blokuja mi sie klawisze (te z boku), wciskanie ktoregokolwiek nie daje zadnego efektu, SR zalatwia sprawe do nastepnego razu (czyzby to tez wina smartlock'a? )
zanim ktos zapyta, spiesze doniesc, ze mam 28205 M2D Smile
--- ---
Jeśli pomogłem, daj + Smile
Odpowiedz
Siema.
Ja mam pytanie odnośnie historii połączeń w M2D. Dlaczego nie wyświetla mi się na manilli że ktoś do mnie dzwonił? Tylko na górnej belce mam słuchawkę pokazaną. W M2DC mam zaznaczone wyświetlanie połączeń nieodebranych. Aha, przedtem nie korzystałem z manilki bo nie byłem jakoś do niej przekonany, więc może nie wiem, że nie da się tego zrobić jak ja chce? I jeżeli już ktoś o tym pisał, to sorki, ale nie chciało mi się czytać 40 stron :p Wersja mojego romu to 28205 M2D.
PS. W sumie z tym gps'em też moglibyście poradzić, bo mam problem jak kolega wyżej. Włączenie się gps'a trwa wieczność.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości