W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 92 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 28205 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5] [28205][PL] - 4 wersje
Oto rozwiązanie:

http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=...04#pid1004

Post numer 154
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
@up, jest to nie do końca pełne rozwiązanie. W więkości ROMów (tzn. przy innych telefonach) z WM6.5, lockscreen jest nie modyfikowany, tzn. przycisk jest na górze a zegar na dole. Teraz po prostu nie ma ramki.

No i poprosiłbym o jeszcze jedną odpowiedź, czym jest ta ikonka pod zegrem (kalendarz?) i do czego służy. Ew. jak się jej pozbyć?
Odpowiedz
RYRZY, czy mógłbyś wrzucić (albo ktoś inny jeśli jest w posiadaniu) skórkę M2D z najnowszych romów?

PS: DZIEKI za super ROMy. Mam 21889 od tygodnia i śmiga jak marzenie Smile
Odpowiedz
(01-31-2010, 05:22 PM)avalon napisał(a): Mam dokładnie taki sam problem i 0 pomysłów Sad

zainstaluj wersje 3.2.0 i problem z glowy http://programy.pcworld.pl/mobile/progra...obile.html
Odpowiedz
wgrałem wersję normal i mam pewien problem, otóż ostatnio nie działają mi przyciski takie jak zielona i czerwona słuchawka oraz środkowy przycisk, po Soft resecie wszystko wraca do normy na krótką chwilę, dodam, że na innym romie wszystko jest ok, czy miał ktoś może taki przypadek? Ryrzy - od czego to może tak być?
pozdrawiam
Odpowiedz
To raczej nie wina ROM-u, zrób HR, a jak nie pomoże, to wgraj jeszcze raz ROM (najlepiej również, przed wgraniem, powtórnie go ściągnąć, sprawdzając czy transfer był 100%)
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Witam u mnie nie chodzi autowyłączanie podświetlania po zablokowaniu telefonu.W romie 23506 chodziło to idealnie.Po wgraniu romu 28205 robiłem HR.W opcjach jest ustawione "Wyłącz podświetlanie gdy urządzenie nie będzie używane przez 1 min".Blokuje telefon czekam tą minute i nic.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.Big Grin
Samsung i900 8GB Big Grin
ROM >> 28205 M2D by Ryrzy
Odpowiedz
Ponawiam prośbę o skórkę M2D 2.0 Ryrzego
Odpowiedz
Spokoju uparciuchy nie dacie... Smile

Skin Manila2D v2.0

[dl=DefaultThemeBACKUP.m2dct]http://www.multiupload.com/620KX22IMG[/dl]
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ryrzy, jak byś był tak dobry i w wolnej chwili wstawił cab-a z "Ustawienia Główne" - brakuje mi tego w 28205

Dodatkowo zauważyłem w tym ROM-ie, tą samą małą dolegliwość, która była już w 28008: po zmianie w rejestrze, w celu zablokowania automatycznie wyskakującej klawiatury, kiedy wchodzimy w SMS/Nowy SMS w dolnym pasku nie pojawiają się ikonki klawiatury i menu - jest tylko X i Windows, po małej gimnastyce (klik w windows, powrót do SMS, klik w dolny pasek, lub wyjście i powrót do SMS) ikonki wracają na swoje miejsce ?
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości