W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 92 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 28205 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5] [28205][PL] - 4 wersje
1) Jak wejdę w te ustawienia i wybiorę menadżera zadań to nie widzę żadnej zakładki przycisk ;/ Uruchamia się tylko zwykły menadżer.
2) Mam wersje angielska i nie wiem gdzie to jest..ale wsadziłem skina bez dolnej belki, nad klawiatura jest ok tylko na dole zostały same napisy od strzałek które są wsunięte pod belke..
Odpowiedz
(01-31-2010, 06:54 PM)amonlb napisał(a): Właśnie zainstalowałem sobie romin Normal i mam problem jak chce ustawić IP maske podsieci i bramę domyślną mogę wklepać tylko dwie cyfry po każdej kropce a muszę wpisać 3..... jakieś pomysły?
Z tego co pamietam to tak juz jest w tych buildach z "X" na dole. Poszukaj darmowego programu WiFiProfiles w nim możesz ustawić, a do datkowo mieć kilka ustawień.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
(01-31-2010, 07:47 PM)simono napisał(a):
(01-31-2010, 06:54 PM)amonlb napisał(a): Właśnie zainstalowałem sobie romin Normal i mam problem jak chce ustawić IP maske podsieci i bramę domyślną mogę wklepać tylko dwie cyfry po każdej kropce a muszę wpisać 3..... jakieś pomysły?
Z tego co pamietam to tak juz jest w tych buildach z "X" na dole. Poszukaj darmowego programu WiFiProfiles w nim możesz ustawić, a do datkowo mieć kilka ustawień.

WifiProfiles pomaga, ale mnie nie do końca satysfakcjonuje, dlatego osobiście zostaję przy romie 2008(build z X na dole ) w którym nie am tego problemu.
Wynika z tego że problem z wpisywaniem IP wrócił :] .
Odpowiedz
W poprzednim romie ryrzego z belką na dole nie było tego problemu z WiFi bardzo to smutne jest Sad a poza tym jak sprawić żeby wyczyściło mi moją pamięć? Bo chciał bym wszystko poinstalować od nowa na sformatowanej pamięci.
Pomogłem ci? Napisałem coś mądrego? Podnieś mi reputacje Wink
Odpowiedz
(01-31-2010, 08:32 PM)amonlb napisał(a): W poprzednim romie ryrzego z belką na dole nie było tego problemu z WiFi bardzo to smutne jest Sad a poza tym jak sprawić żeby wyczyściło mi moją pamięć? Bo chciał bym wszystko poinstalować od nowa na sformatowanej pamięci.
W menu ustawienia>system ma opcje zerowanie pełne czy jakoś tak. Uruchamiasz to i górna opcja to HR, a dolna formatowanie mojej pamięci.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
Ustawienia\System\Zerowanie pełne -> Moja pamięć - Zeruj.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(01-27-2010, 06:29 PM)kozog napisał(a): Witam
mam pytanie odnośnie znikających ikon, a mianowicie po instalacji jakiejś aplikacji ma ona swoją ikonę w menu start ale po wyłączeniu telefonu ikony giną i zostają białe pola, można jakoś zrobić aby skróty były wyświetlane z ikonami ?

Aby ikonki powróciły, należy:
1.podłączyć telefon w trybie pamięci masowej na Moja Pamięć
2.zrobić backup'a Mojej Pamięci (czyli skopiuj po prostu wszystko co masz na Moja Pamięć na dysk w komputerze)
3.Wchodzimy w Mój Komputer, gdzie pojawił się nam dysk wymienny TFAT (F:\), klikamy na niego prawym klawiszem myszy i wybieramy opcje Formatuj.
4.RS
5.Wgrywamy backupa i znowu RS.

Wszystkie ikonki pojawią się na nowo Wink
pzdr
Odpowiedz
Witam.Kto uzywa sieci play i z jakim radioromem poniewaz niewiem na jaki sie zdecydowac?Huh
Odpowiedz
Ja używam z powodzeniem na LJIIA1. Jedynie w miejscach gdzie jest słaby zasięg z nadajnika playa i telefon powinien się przełączyć na nadajnik plusa, zdarza się że się nie przałącza lub przełącza się bardzo ospale.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Mam do Was pytanie, jak zrobić tak, aby ekran blokowania był bez tych białych obwódek, tzn. zegarek na dole w oddzielnym prostokącie, a przycisk od przesuwania na dole?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości