W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 23563 mlr6 x beta2

[ROM] [WM6.5] [23563] MLR6.5.x beta2
panowie, jak chcecie, to wam zrobię ROM na którym będzie 30MB free po SR. i jestem ciekaw czy wtedy dacie radę... ale w ROMie będzie WSZYSTKO co dusza zapragnie + pp12, coby wolno nie działał.

nie podoba się ilość ramu - nie używać, są jeszcze ROMy Ryrzego, które są bardzo dobre Wink sam korzystam jak nie mam się czym ratować.
Lumia 520, WP8
Odpowiedz
kiedy będzie wersja finalna z M2D?
Odpowiedz
nie wiem, jest problem z SMS ;/ pewnie będę musiał poskładać od nowa kuchenkę.
Lumia 520, WP8
Odpowiedz
Undecided szkoda bo zapowiada się ciekawie
Odpowiedz
składam właśnie od nowa kuchnię, zobaczymy co z tego będzie.
Lumia 520, WP8
Odpowiedz
To spoko, a jak wygląda sprawa z aktualizacją pogody? aktualizuje się czy jest dodany fix?
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
aktualizuje się
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz
Parę uwag o 23563:
+ Trzyma ustawienia strefy czasowej (Warszawa)
- Nie trzyma innych rozmaitych ustawień - po SR zainstalowane programy wracają do ustawień początkowych (całkowicie lub częściowo!)
- Trochę muli i przycina
- Dotyk baaardzo kiepski
Firmware wgrywałem kilka razy, z zachowaniem magicznych reguł (HR przed i po), żeby wyeliminować jakieś przypadkowe czynniki.

Wizualnie bardzo OK są okna dialogowe (czytelne i estetyczne) oraz temat główny, choć w tym ostatnim brakuje mi modyfikacji kolorystycznych (burgund, granat, czerń...).
Odpowiedz
Smile dzięki za testy. dodaj jeszcze wyłączanie.

na razie nie mam pomysłu co z tym zrobić..
Lumia 520, WP8
Odpowiedz
Rom będzie dalej rozwijany?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości