W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 23559 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5] [23559][PL] - 4 wersje
No i niestety ale doszło już do tego że muszę oficjalnie się pożegnać ze sceną ROMów dla i900. Udostępniam ostatnie ROMy zrobione przeze mnie dla tegoż urządzenia.

Lista zmian:
- Zaktualizowano system do wersji 23559,
- zaktualizowano cleanRAM do wersji 2.1
- dodano możliwość włączania jednej aplikacji gestem na ekranie dotykowym... opis poniżej,
- i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których standardowo zapomniałem

Uwaga !
W wersji M2DC może podczas pierwszego uruchomienia "schować się" XDA_UC w tle za manilką... aby go uruchomić należy wejść w Menagera Zadań i wybrać ten proces...

Włączanie aplikacji gestem:
Właściwie miałem to cały czas przed nosem, nasza omnia ma w sterowniku dotyku zapisane domyślnie aby włączać managera zadań (tego samsungowego) gestem (przejechać palcem od dołu do ok polowy ekranu). Jako że przypomniało mi się o tym, wpadłem na pomysł by przypisać tam dowolną aplikacje... sterownik zHEXowałem Wink a aplikacje pozwalającą na zmianę włączanej aplikacji napisał dla mnie nie kto inny jak QBUS Wink za co oczywiście bardzo mu dziękuje...

[Obrazek: gest.png]

Aby zmienić domyślnie ustawioną aplikacje (zegar) trzeba edytować plik RunApp.ini znajdujący się w katalogu windows. Poprawny plik powinien wyglądać tak (3 linijki):
1 linijka - aplikacja
2 linijka - komenda
3 linijka - katalog w którym jest aplikacja

np:
Kod:
tclock.exe
(tu pusta linijka)
\Windows\

Screeny: Jutro...

Lite:

M2D:

M2D Classic:

Normal:

Download(hasło: modaco.pl):

[dl=23559 Lite]http://www.multiupload.com/S5W6L21RL1[/dl]

[dl=23559 Normal]http://www.multiupload.com/5GLZRNBOSJ[/dl]

[dl=23559 M2D]http://www.multiupload.com/AF3756JA95[/dl]

[dl=23559 M2D Classic]http://www.multiupload.com/H7R7WDFNMI[/dl]

PAMIETAJ... UŻYWASZ MODYFIKOWANEGO ROMU NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!
Każdorazowe wgrywanie ROMu możne UBIĆ TWOJ TELEFON !! Zastanów się 2 razy nim to zrobisz...

!! Zaleca się zrobienie kopii zapasowej Mojej Pamieci przed wgraniem ROMu !!
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Muszę Cię zmartwić Ryrzy ale Showcase znowu nie wyświetla się poprawnie...

Resco Explorer również. Okno programu jest jakby w rozdziałce QVGA, wystaje today spod spodu.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
ja pier....Czyli to wina Showcase.... jak się go wyłączy to problem znika... Angry

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
O URWA.... To moja wina ! Big Grin na pitole Smile przez pomyłkę podmieniłem pliki na te z omnii 2 hehehe zaraz zrobię fixa i będzie gites Smile

Odpowiedz
Może czas zastąpić showcase innym programem ArcSwitch bardziej funkcjonalny.
[Obrazek: FileDownload.aspx?ProjectName=arkswitch&...dId=107905][Obrazek: FileDownload.aspx?ProjectName=arkswitch&...dId=107896]
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
nie... showcase używam nie dlatego ze jest managerem zadań, tylko dlatego ze naprawia kilka programów jeśli chodzi o belkę na dole... btw jeśli wszystko będzie ok to to będzie ostatni ROM.

Odpowiedz
aha jak tak to spoko, przydało by się info o ilości wolnego ramu i jakieś screeny chyba że ten build nie różni się niczym od 23554 jak tak to spoko.

Odpowiedz
nie różni się... ale jako że naknociłem z tym showcase... zrehabilituje się i zrobię jeszcze jeden lol Smile na 23563 Smile moja wina Tongue

Odpowiedz
magik-thc, Ark-switch nie działa poprawnie na Omnii. Jak się kliknie ikonę w menu a potem górny pasek to się włącza, ale jak się go zamknie to już nie reaguje na tapnięcie w górny pasek. Czyli co, Ryrzy, rozumiem że fixujesz ten i robisz jeszcze jeden?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Super dzięki, a jest możliwośc taka jak pisałem już wcześniej jeśli chodzi o manile 2D v.2.0? aby dodać ulubione skróty do zakładki operators? nazywa się to Action Screen i np. aby fotki nie otwierały się przez htc albo tylko przez ten standardowy no nie wiem taki premium build na zakończenie działalności z i900.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości