W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 50 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 23547 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5][23547][PL] - 4 wersje
Po zainstalowaniu Tego roma Gdy chce włączyć Wifi za kazdym razem mi się wyłącza. Help?
Odpowiedz
Zrobiłeś HR po flashu?
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
mi się wydaje ze gdzieś bateria znika i to bardzo szybko bateria moja ma około roku wcześniej jakiś miesiąc temu na romie 23017 trzymał mi 3 a nawet 4 dni i nawet na auto mapie po przejechaniu około 200 km miałem zapas baterii a teraz max 2 dni jak nic nie robię nie pisze SMS wo gule max rozmów dziennie to 10 minut a jak włączę auto mapę to po 10 minutach ubywa mi 50% baterii czasem 10 % po chwili wracaHuh
edit
zastanawiam się jeszcze czy to może wina radia ostatnio wgrywałem najnowsze
Odpowiedz
Na tym PUJA1 ucieka bateria przez lepszy zasięg, jak chcesz mieć trochę więcej zapasu energii wgraj starsze radio, ja mam JCIC2 i nie narzekam.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
Jeśli jest lepszy zasięg telefon nie musi często szukać/zmieniać sieci.W przypadku gdy mamy słaby zasięg telefon szybciej traci baterie bo szuka odpowiedniejszej sieci.Mi na PUJA1 przy dość oszczednym użytkowaniu starcza na 5-7 dni.
Jeśli pomogłem daj + Smile
Odpowiedz
Każdemu te radio działa inaczej ja tylko napisałem opinie z zagranicznych forum gdzie była mowa o większym spadku energii.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
spróbuje wgrać jeszcze AhenBatteryEnhancement a jak to nie pomorze to protestuje wszystkie radia zasięg sieci jest ok na zewnątrz full i GPS na żadnym radiu tak się nie sprawował jeszcze na JCIC2 GPS szybko łapał satelitki ale miałem jakiś problem bo 2 razy trzeba było się do mnie dodzwaniać i tez właśnie krotko mi na nim trzymała bateria bo myślę ze to nie wina softu
zauważyłem jeszcze ze czasem jak coś na omni robię np oglądam zdjęcia słucham muzyki ... to się grzeje wiem ze to normalne podczas nawigacji
Odpowiedz
po wrzuceniu tego romu (wersja z manilka 2.0) nie moge zainstalowac i zarejestrowac automapy.
\par \par \fs20 Blad....
Odpowiedz
Nie zauważyłem większego zapotrzebowania na prąd na PUJA1. Wróćcie do tematu jakim jest rom a nie radio, bo jak to mówi Ryrzy, zrobię czystkiWink
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
witam, tym razem mam inny problem, zrobilem zerowanie pełne calego telfonu, pozniej wgralem rom 23547, pozniej HARD RESET, pozniej wrzucilem kilka mp3 na moja pamiec, garmina na karte pamieci i po wlaczeniu garmina i przechyleniu telefonu garmin wyswietla sie na połowie obrazu, o tak:
[Obrazek: 657e9ff707894c8d.jpeg]
wiecie co z tym fantem zrobic? dodam ze bardzo rozczarowałem sie tym telefonem i dla mnie to jest poprostu Złomnia Smile pozdrowki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości