W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 50 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 23547 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5][23547][PL] - 4 wersje
Da się jakoś zrobić żeby na blokadzie klawiatury można było odbierać połączenie słuchawką a nie ten zielony pasek przeciągać ??
Odpowiedz
ustaw odpowiednio smartlock
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz
(03-21-2010, 11:10 AM)dziobak99 napisał(a): Da się jakoś zrobić żeby na blokadzie klawiatury można było odbierać połączenie słuchawką a nie ten zielony pasek przeciągać ??

Ustawienia -> System -> Smart Lock -> i tam wyłączasz wszystko Wink
Pomogłem ? Kliknij w odpowiednie miejsce [Obrazek: thumbsup.gif] i popraw moją reputację! Big Grin
Odpowiedz
Witam. Mam soft z Manilka 2.0 i mam problem z zainstalowaniem tej aplikacji. Najnowszego spolszczonego Pocket Playera :/
Zainstaluje sie, i przy wyborze języka nieda sie nic zrobic :/ Wielu osobą dziala..wlasnie niewiem czy to nie wina softu?

[dl=PocketMusicPlayer 5.3.5 PL]http://eomnia.net/attachment.php?aid=755[/dl]

OK. Zadzialalo dopiero jak owtorzylem klawiaturke i wcisnalem ENTER. Dziwne ze OK sie nie wyswietlilo :/
Odpowiedz
mam problem z pogodą jak aktualizuje ją na dolnej belce to nie idzie na ekranie głównym , dopiero po soft reset ładnie się aktualizuje, da się to jakoś ustawić czy tak ma być ? fix oczywiście jest
Odpowiedz
Cytat:Witam, mam pytanie czy była by szansa wstawić jakiegoś caba z dialerem który był w wersji 28230. lub czy jest jakiś sposób by go przywrócić. Pozdrawiam

Witam, też poszę o podpowiedź, jak zainstalować - podmienić dialer który był w wersji 28230. Pozdrawiam
Odpowiedz
O który dialer chodzi? Samsunga czy Windowsowy?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Wgrałem ten rom i wg mnie jest szybszy od 28230,
Od pewnego czasu szukam na internecie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak :
- jak zmienić w titanium "obrazy" aby otwierały się w innym wybranym przez siebie katalogu np. w moja pamiec ?
- jak zmienić w titanium "muzyka" aby otwierały się w innym wybranym przez siebie katalogu np. w moja pamiec i za pomocą nitrogena a nie Media Playera ?
- czy istnieje sposób aby w trybie poziomym w menu ikonki były na całym ekranie ?
Odpowiedz
Witam,

Moze ktos potwierdzic czy ten ROM ma nazwe operatora sieci przy zablokowanym telefonie jak w 28230. No a jak nie to czy da sie to ustawic.

Dzieki
Odpowiedz
fix do nagrywania filmików dla buildów serii 235xx

testowane i działa

instalować na urządzeniu i SR

Załączone pliki
.zip   ock_Video_Recording_Fix_for_235xx.zip (Rozmiar: 620 bajtów / Pobrań: 1,194)
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości