W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 50 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 23547 pl 4 wersje

[ROM] [WM6.5][23547][PL] - 4 wersje
Wgrałem M2D v2.0 ustawiłem alarm ale na głównej stronie dalej widnieje napis Alarm wyłączony
Odpowiedz
Wersje Normal testuje od 2h chodzi perfekcyjnie i nie ciągnie za dużo baterii Smile !! jak na razie bardzo wielki +
Odpowiedz
zajebisty rom mega szybki M2DC poprawione sms ogólnie chyba najleprzy jaki testowałem........... gratulacje wielkie dzięki Smile
Odpowiedz
(03-17-2010, 11:13 PM)lotzu napisał(a): zajebisty rom mega szybki M2DC poprawione sms ogólnie chyba najleprzy jaki testowałem........... gratulacje wielkie dzięki Smile

Tak próbuje i próbuje wymówić "najleprzy" przez "rz" po "p" i za chiny mi nie wychodzi... Smile
Odpowiedz
Czy w wersji 'Lite' jest dialer z Omni Lite oraz aplikacje z niej??
Odpowiedz
wersja 23547 lite
prędkość działania: w mojej konfiguraci programowej to pierwszy rom ze startem na dole, który jest porównywalny z 23017 UL
stabilność: OK
GPS fix: szybciej niż na 23017 (przynajmniej u mnie na nowszych romach GPS fixa łapie lepiej)
aparat: OK

zaobserwowano kilka małych zwieszek (ale to raczej problem z ładowaniem w resco explorer katalogu z dużą ilością plików)

jedyny minus to trochę dużo procesów działających w tle w porównaniu z 23017 UL.

ogólna ocena: jest OK, ale pełna ocena możliwa będzie dopiero po kilku dniach.

---------------------------------------------------
Edit:
nie potwierdzam poniższych problemów davida1276 związanych z ładowaniem na romie w wersji lite
pomogłem?
daj plusa
Odpowiedz
od wczoraj testuje 23547 M2D zauważyłem mały problem gdy podłączam telefon pod ładowarkę nie pokazuje ładowania dopiero jak wcisnę menu start pokazuje ładowanie i odwrotnie jak odłączę od ładowania pokazuje że ładuje znika proces ładowania po paru sekundach, robiłem HR po wgraniu nic nie pomogło może to wina Radio bo wczoraj wgrywałem JCIC2 ogólnie bardzo przyjemny Rom jak na razie u mnie ma najwyższą ocenę po Romie 21889
Ps
może jakieś sugestie w kwestii ładowania
Odpowiedz
Jak się sprawuje mania v2? są problemy z aktualizacją pogody na głównym ekranie?
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
(03-18-2010, 09:56 AM)magik-thc napisał(a): Jak się sprawuje mania v2? są problemy z aktualizacją pogody na głównym ekranie?
Pogoda bez problemu się aktualizuje i do tego fajna animacja
w zakładce pogoda jak pada deszcz chodzi wycieraczka czego wcześniej nie zauważyłem w innych romach
Odpowiedz
(03-18-2010, 08:09 AM)david1276 napisał(a): od wczoraj testuje 23547 M2D zauważyłem mały problem gdy podłączam telefon pod ładowarkę nie pokazuje ładowania dopiero jak wcisnę menu start pokazuje ładowanie i odwrotnie jak odłączę od ładowania pokazuje że ładuje znika proces ładowania po paru sekundach, robiłem HR po wgraniu nic nie pomogło może to wina Radio bo wczoraj wgrywałem JCIC2 ogólnie bardzo przyjemny Rom jak na razie u mnie ma najwyższą ocenę po Romie 21889
Ps
może jakieś sugestie w kwestii ładowania

Na testowym 23542 było podobnie. Po prostu zbyt wolno odświeża...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości