W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 52 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 21903 discontinued mietas rom series 4

[ROM] [WM6.5] [21903] [DISCONTINUED] Mietas ROM Series 4
Wejdź w Start/System/Ustawienia Showcase i zaptaszkuj opcję przy Close button.
Mietas muszę stwierdzić, że ten ROM jest POPROSTU IDEALNY. Już tak długo z niego korzystam i nie mam z nim żadnych problemów, wszystko działa ładnie, szybko jak błyskawica i nie ma żadnych zwiech. Manilka działa ja marzenie.
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz
Mietas, kawał dobrej roboty, głównie dlatego, że ROM jest szybki Wink.

Nie wiem czy to samo jest na innych wersjach, natomiast pewna rzecz trochę mnie irytuje w wersji M2Dv2. Dźwięk przewijania, ten sam z Samsungowych ROMów 6.1. Jak go wyłączyć? Dodatkowo, przy przewijaniu w Eksploratorze i w Kontakach, jak pozbyć się tego "schodkowego" przewijania. W ROMach innych kucharzy, jest zaimplementowane gładkie przewijanie, tutaj to trochę jest irytujące.

Oczywiście, są to moje osobiste odczucia. Jeżeli innym to nie przeszkadza, nie wypuszczaj specjalnie nowej wersji. Najlepiej, gdybyś jednak podsunął mi wskazówkę, jak się tego pozbyć Wink.
Odpowiedz
Romy Mietasa używają standardowego drivera scrolla. W romach Ryrzego jest driver z FTouchSL który można też doinstalować. Poszukaj na googlach, nazwę masz.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Mam jedno pytanie do osób które mają zainstalowane te romy (zwłaszcza Ultralite).Czy występuje u Was zawieszanie się Automapy podczas jazdy?Sprawdziłem na romie od Ryrzego i nie ma tej przypadłości Huh
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
ja mam Lite + SPB, i faktycznie AM6.5 zawiesza się po złapaniu fixa.. ale nie próbowałem jeszcze z AM6.2.
Lumia 520, WP8
Odpowiedz
Ja własnie mam AM 6.2 Zawiesza sie po kilku sekundach Undecided
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
A program Ndrive zawiesza się od razu po ustawieniu portu GPS i w ożywieniu Omni pomaga jedynie reset Sad
Odpowiedz
Też mam ten sam problem z AM i dlatego przeszedłem na ROM [WM6.1] ROM SAHJ3 Lite Final stworzony przez zibiasa. Dobrze że sie skapnąłem bo mam wyjazd na południe i miałbym zonka. Mietas mógłbyś sprawdzić co jest zacz i może coś poradzić na tą przypadłość.
Odpowiedz
U mnie też AM 6.2 się wiesza, myślałem, że to wina AM, miałem ją reinstalować któregoś dnia. A np. Beeline GPS działa bez zarzutu.
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz
no właśnie ja też myślałem że to wina AM Sad trzeba jak najszybciej to zafixować..
Lumia 520, WP8
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości