W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 35 głosów - średnia: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 1 said2 said1 skompresowany

[ROM] [WM6.1] SAID2/SAID1 - Skompresowany
Jak wgram tego roma grandprixem i dodam od razu radio PUJA1 to będzie to samo jak dodam PUJA1 potem? Szansa na uwalenie jest taka sama czy większa?
Odpowiedz
To samoWink
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
No udało się Smile
Odpowiedz
Nie mam po wgraniu tego romu dlna. Czy w nieskompresowanym said1 też nie ma serwera dlna? Inna rzecz, że jak dogram plik dlna, znaleziony w necie (zdaje się, że umieścił go Barr), to na ps3 wyświetla mi informację o plikach z omnii chyba po holendersku:/ Inna rzecz, że ps3 nie widzi plików udostępnionych przeze mnie. Wcześniej miałem oryginalny rom plusa i dlna działało bez zarzutów.
Odpowiedz
ROM zainstalowałem bez csc (nie używam Samsung Widgets więc po co mi one Wink) i jak na razie wszystko działa jak należy. Jeśli chodzi o start aparatu to nie widzę żadnej różnicy - ok. 2 sek to zajmuje (wcześniej miałem ROM SAIC3). Dzięki Ryrzy za ROM'a, leci plusik ode mnie.
Odpowiedz
link nie dziala
Odpowiedz
updejt linków w pierwszym poście
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam, pobrałem rom z 2 linku i pobrało mi w formacie Adobe reader.
Jak to zainstalować na omni ?
Odpowiedz
Pobrać 7zip (darmowy), wypakować nim archiwum i instalować z pliku exe. Powodzenia!
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Można prosić o świeże linki.
Dzięki.

XTeK edytował ten post dnia 02-14-2013 o godz. 03:51 PM ponieważ:

Raportujemy martwe linki.
Stary rom więc szukaj po nazwie raczej na chomiku.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości