W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 43 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 x 29005 plk mlm v3 full

[ROM] [WM 6.5.x] [29005] [PLK] MLM_29005_V3 _Full
[Obrazek: mlmromseries29005.png]

[WM6.5.X][29005] by MLM (malymon) Normal (Titanium)
ROM: WM 6.5.X PLK (dolna belka),

Rom zoptymalizowany pod kątem dzialania nawigacji. Stabilny i szybki jak na dolnobelkowca. Usunięte wszystkie niedociągnięcia poprzednich wersji.

System automatycznie rozpoznaje i konfiguruje karty SIM „wiodących operatorów”.

Wersja Full (uwzględniająca sensowne sugestie użytkowników):
Usunięte:
- wprowadzenie do Windows Mobile
- widgety WM
- Marketplace
- Windows Live
- Microsoft My Phone
- tematy WM poza standardowym CB
- trochę innych zbędnych rzeczy...

Zmienione:
- build systemu z linii 29xxx (nowa seria buildów MS)
- animacje i dźwięki startu i zamykania systemu
- ikony by biernes_atrece zmodyfikowane przez Toldo (rewelacja)
- dialer na czarny
- cztery kolumny w Menu Start (wygodniejsze)
- dodane tematy Lioryte Black i Pure black 3
- brak kalibracji ekranu
- aparat z nazwami zdjęć wg Pakko777 (data i godzina), wywoływany przytrzymaniem przycisku
- Moja Pamiec i Karta Pamieci zamiast Moja Pamięć i Karta Pamięci (instalacja programów WWE)
- wygląd SmartLock
- BluetoothIconNotifier (wyświetlająca się ikona aktywności BT)

Aplikacje:
- Microsoft Office 2010
- One Note 2010
- Notatki (podręczny notatnik do zapisu palcem lub rysikiem)
- Pasjans
- Lockscreen
- Podstawowe aplikacje z Omni Lite (dialer /domyślnie wyłączony – obsługuje videorozmowy/, książka telefoniczna, spis połączeń, zegar, dyktafon, kalendarz, Radio FM, konwerter jednostek)
- Samsung keyboard, keypad i phonepad, zmieniane standardowo, zawierają T9
- SDK_Certs
- Advanced Config (konfigurator systemu)
- JBed (Java do gier)
- HTCEmu (niezbędny do uruchomienia niektórych programów_
- MortScipt (niezbędny do uruchomienia niektórych programów)
- psShutXP (restart systemu – programowy soft-reset)
- Total Commander PL (wywoływany z menu lub przyciskiem menu – prawym górnym)
- DialUp EnablerDisabler (ładniejszy wariant NoData – blokowanie niechcianych transmisji)
- Shake and Save (zrzuty ekranu do pliku graficznego w 4 popularnych formatach)
- TorchButton – przycisk latarki („podpięty” również pod krótkie naciśnięcie włącznika aparatu)
- Kalkulator z HTC
- radio FM
- CommManager (menedżer połączeń z HTC)
- WiFi Router (udostępnianie internetu przez WiFi)
- Nowe Xtra-GPS
- GPS - fix dla AM (w tym port GPS ustawiony domyślnie na COM3)
- Showcase - zamykanie aplikacji przez wciśnięcie „X”
- .NET CE 3.5,
- SIPChange (zmiana układu klawiatury na stałe)
- Ukryj/Pokaż SIM by wojdud (do wyłączania widoku kontaktów na karcie - domyślnie włączony, aby skopiować kontakty do telefonu trzeba tapnąć ikonę U/PSIM, ponowne tapnięcie ukrywa kontakty, ikona dostępna w menu "Narzedzia")
- RegEdit (dla "dłubaczy")
- CleanRAM
- ClearTemp
- FrontCamera
- Omnia Thread (przełącznik widoku skrzynki sms)
- Chome Editor (w menu Narzędzia - do edycji Titanium)
- XDA_UC - automatyczna instalacja plików *.cab po wgraniu systemu lub HR
- mod eksploratora plików (dodane m.in. ułatwienia sortowania)
- rozszerzone opcje menu obsługi sms i mms
- serwer DLNA (do obsługi multimediów w sieci domowej WiFi)

Informacje dodatkowe dla niekorzystających z zegara z Omni Lite (niebiesko-biała ikona zegara na dole menu):
- w przypadku samoczynnego włączenia się budzika o 9.00 zapoznaj się z:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=765

Screeny:
[Obrazek: v3ver.jpg][Obrazek: v3titanium.jpg][Obrazek: v3ram.jpg]
[Obrazek: v3prog1.jpg][Obrazek: v3prog2.jpg][Obrazek: v3prog3.jpg]
[Obrazek: v3lock.jpg][Obrazek: v3klaw.jpg][Obrazek: v3book.jpg]

Linki:
Kod:
http://www.4shared.com/file/B0sBDoOG/MLM_29005_V3_Full.html
Kod:
http://hotfile.com/dl/93540312/ac0108f/MLM_29005_V3_Full.rar.html
Kod:
http://www.mediafire.com/?s45x5qdpn8fe27g

Rom wgrywasz na własną odpowiedzialność itd...

Podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali sie w powstanie finalnej wersji romu na bazie 29005, a w szczególności dla Toldo, Ryrzego, Wall-E'go, ochkarol i lalozamosc, których wkładu przecenić się nie da.

Nowy rom na nowy rok, dostępny wyłącznie na modaco.pl.
Prawa autorskie do wersji 29005_V3_M2D2 Toldo Edition posiada Toldo, a znaleźć ją można tutaj:

Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=2420

Mniej prądożerny następca tutaj:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=2471

Uwagi, jak zawsze, mile widziane... Nie musisz klikać "+", jeśli Cię na to nie stać, niegrzeczne dziewczynki podobno nie zasługują na dobrą reputację... chyba, że rom Ci się naprawdę spodobał, to trudno... Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Witam.Chciałem się dowiedzieć czym się różni V3 full od V2?
Odpowiedz
(01-02-2011, 09:18 PM)pajak81-81 napisał(a): Witam.Chciałem się dowiedzieć czym się różni V3 full od V2?

Zmienioną grafiką, dodaną obsługą DLNA, ilością wolnej pamięci, łatwiejszą (klasyczną) obslugą blokady ekranu, animacją startową i końcową i kilkoma drobnymi poprawkami (w tym 100% działających skrótów do programów). Wszystkie główne cechy opisane w pierwszym poście. Obie wersje są szybkie i stabilne.
Odpowiedz
witam, no łądnie łądnie Smile chyba sie skuszę Smile aczkolwiek ostatnio bawie sie w m2d Smile ten z widgetami neistety mi sie bardzo czesto nie wybudzal, musialem zrezygnowac - moze moj i900 po prostu ma jakieś "wonty" do tego buildu...

mam pytanko, bo testuje sobie aktualnie rom ock premium tez w wersji 29005...on posiada m2dSmile

Czy ten Twój rom też obsługuje pliki swf (flash). Odtwarzanie filmow np. z youtube ? Jeżeli nie to czy można to jakoś samemu dodać, aby po kliknięciu w link filmu otwierał się media player ?
W ostatnich Twoich romach niestety nie moznabylo otworzyc filmu we flashu...
Czy nie ma problemu z manilla i tłem (wersji z m2d)?

Rozumiem że wersja m2d tylko za zgodą Toldo ?Smile)

Z opisu wynika, ze masz bardzo podobnie a nawet dużo wiecej niz ock Smile no i po Polsku Smile Na pierwszy rzut (patrząc na opis i screeny) od razu ten rom skojarzylem z nowa produkcją ock. Tyle ze w wersji PL Smile
Odpowiedz
Ciekawi Mnie kiedy będzie zatem wersja M2D?
romy Twojej produkcji sa naprawde rewelacyjne.
Odpowiedz
(01-03-2011, 10:55 AM)maxweber1981 napisał(a): Ciekawi Mnie kiedy będzie zatem wersja M2D?...

Cytat:...Prawa autorskie do wersji M2D2 posiada Toldo i to Jego należy dręczyć o ewentualne udostępnienie 29005 M2D2 Toldo Edition...

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
@masza2: problem z plikami swf nie był dotychczas zgłaszany, rzecz warta rozważenia, ale wersje flash dla WM ewoluują i chyba lepiej je po prostu dograć.
Instalator flash:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=194
.
Myślę, że porównanie z OCK to trochę na wyrost, OCK to klasa sama w sobie. Build przypadkowo jest ten sam, widocznie zdobyliśmy go niemal równocześnie. Smile
Co do Cameleona, to na pewno pojawi się V2, tylko czasu na razie nie wystarczyło. Build będzie inny, już sprawdzony, bez objawów Sleep of Death. W związku ze sporym zainteresowaniem Cameleonem nie wypada pozostawić problemu bez rozwiązania.
W Toldo Edition nie ma problemu z tłem w Manilce, Toldo osobiście przygotował tu niespodziankę... Smile

@maxweber1981: wersja M2D2 jest własnością Toldo (mój udział w jej powstaniu jest znikomy) i tylko on może zadecydować o jej upublicznieniu lub nie. Rom ma tę samą bazę, ale oprogramowanie nieco inne, no i M2D2.
Odpowiedz
No to nie pozostaje nic innego jak grzecznie czekać i prosić TOLDO o wersje z M2D.
Odpowiedz
Witam chciałbym się dowiedzieć co się zmienia w poszczególnych buildach WM. Czy Microsoft nadal dopracowuje swojego WM i są widoczne tego efekty, czy też może przygotowuje się do dodania nowych funkcjonalności systemu. Pozdrawiam
Odpowiedz
(01-03-2011, 10:49 PM)Qbaas napisał(a): ...co się zmienia w poszczególnych buildach WM....
Różnie bywa, jedne zawieraja błędy, inne są bardziej stabilne, na pewno poprawia się obsługa pamięci, "wycieki" nie są juz aż tak dokuczliwe, niemniej również w niektórych buildach. Warto pamiętać o niedawnej premierze Windows Phone 7, którego to systemu nie obsłuży O1. Wydaje mi się, że czasem istotniejsze jest dopracowanie romu pod kątem funkcji użytkowych lub urody (kwestia upodobań). Same romy są przez "kucharzy" optymalizowane pod względem coraz większej ilości funkcji sprzętu wykorzystywanych w pełni przez oprogramowanie. W tej sprawie proponuję założyć nowy wątek i zaangażować do wypowiedzi wielkich mistrzów, dostepnych na tym forum. Ja tu tylko sprzątam... Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości