W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 jj1 21895 plk normal spb crazycoyote parrot edition 1 rc

[ROM] [WM 6.5][JJ1][21895][PLK][Normal/SPB] CrazyCoyote Parrot Edition 1.1 (RC)
(01-10-2012, 07:23 PM)baggins napisał(a): S2U2 - pokazuje z dokładnością do 1%, więc te opisane wyżej problemy to chyba jednak jakiś bug

Czy aby na pewno mówimy o tym samym programie?
S2U2 to ten program (blokada ekranu):
Kod:
http://s2u2.ac-s2.com/

Ten program nigdy nie pokazywał stanu baterii co 1%. Dopiero od wersji 2 wprowadzono pokazywanie baterii co 10% (10-poziomowa bateria) - i tak pozostało do zamknięcia projektu (wersja 2.43).
<p><br></p>
Odpowiedz
Takiej właśnie wersji używam (2.43), ale nie wiem czy myślimy o tym samym - ja mówię w wskazaniach w prawym górnym rogu - po zaptaszkowaniu w opcjach "Pokaż baterię cyfrową" czy jakoś podobnie, w miejscu ikonki baterii pojawia się wskaźnik procentowy i wskazuje z dokładnością do 1%.
Odpowiedz
(01-13-2012, 02:21 PM)baggins napisał(a): ja mówię w wskazaniach w prawym górnym rogu - po zaptaszkowaniu w opcjach "Pokaż baterię cyfrową" czy jakoś podobnie, w miejscu ikonki baterii pojawia się wskaźnik procentowy i wskazuje z dokładnością do 1%.

Soooo... W praktyce nigdy nie używałem tej opcji i na śmierć zapomniałem, że jednak takie coś istnieje Big Grin

Generalnie myślałem o baterii graficznej - domyślam się, że także o niej myśleli poprzedni użytkownicy z "problemem baterii". W sumie nie było napisane o jakich wskazaniach jest mowa więc przyjąłem wskazania graficzne.
Jeśli zostanie doprecyzowane o których wskazaniach rozmawiamy (które są niezgodne) wtedy będziemy myśleli nad źródłem potencjalnego problemu.

Osobiście myślę, że te wartości procentowe - wskazane przez Ciebie - będą mniej więcej zgodne. Nie ma powodu do rozbieżności - dane wszystkich wskazań są pobierane z jednego systemowego źródła...
Obawiam się, że chodzi tu o graficzne wskazania - a tu rozwiązanie problemu jest proste i opisane wcześniej.
<p><br></p>
Odpowiedz
Aktualizacja linków.
<p><br></p>
Odpowiedz
Cześć znalazł już ktoś radę na problem z mms-ami?

Widzę że nie.. Rom mam od tygodnia i miałem już 2 ciężkie zacięcia. Tylko wyciągnięcie baterii pomogło, mianowicie problem wystąpił z zainstalowaną operą gdy serfowałem po internecie i otwarłem trzecia zakładkę fonik sie zawiesił.. Resztę testuję ale wielkie plusy za wrzucone programy typu resco, no i szata super. pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości