W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 21916 pl medium final v6 1

[ROM] [WM 6.5] [21916] [PL] [MEDIUM] [FINAL] [v6.1]

Wolna Pamięć RAM ~95MB (dialer Samsung)
Wolna Pamięć RAM ~103MB (dialer WM)
Wolna Pamięć ROM ~276MB
Rom na bazie JJ1 (górna belka), Build 21916
Rom nie tknięty kompresją UPX, LZX

[Obrazek: 61202full.png]

DODANE DO ROM
- OpenGLES (0.26)
- SDK v2.2.2
- HTC Sensor
- Office 2010

USUNIĘTE
Wszystko czego nie widać na screenie!

USTAWIENIA ROMU
Xt9 Polski + Angielski
Klawiatura Samsunga (jedyna dostępna)
Skrzynka SMS Samsunga
MyPhone oraz MobileTracker dostępne z ustawień Samsunga lub WM
Brak dźwięków aparatu
Włączone zostały wszystkie tricki przedłużające pracę na baterii oraz poprawiające szybkość systemu.
Czułość ekranu ustawiona na 30
Zmieniona nazwa na "Karta pamieci" oraz "Moja pamiec"
Wyłączone zabezpieczenia
Domyślnie włączony AGPS Status
Nowy adres IP dla serwerów XTRA
Wyłączone komunikaty o wysłaniu wiadomości SMS/MMS
Blokada ekranu oryginalna WM 6.5
X zamyka programy
Titanium oryginalne MS (nie okrojone przez Samsunga)
PagePool 10MB, GlyphCache 128KB, System Cache - Auto

ZMIANY W WERSJI 6.1
Zmieniony build na 21916
PagePool 10MB
Poprawione Titanium (takie jak w romie 6.5.3 Medium v6.1)
Naprawione połączenie z KIES
Nowa animacja startowa (bez dźwięku), nowa tapeta domyślna
Ulepszony GPS Fix
Poprawiona szybkość pracy ROMu
Poprawiona stabilność ROMu
Wyłączona kalibracja ekranu po softowaniu
Poprawione dźwięki powiadomień podczas gdy "dzwonimy"
Zwiększony buffor czcionki do maksimum
Dodałem auto odświeżanie bibliotek mediów
Usunąłem kalkulator z autorotacji
+ mniejsze poprawki

INFO
Rom identyczny jak mój 6.5.3 Medium v6.1, ale górna belka ...
Jeżeli po wgraniu romu zaraz zawiśnie na logo "Windows Phone" , wgraj wszystko jeszcze raz. Tak czasami bywa po przesiadce z WM 6.5.3 i potrzebne jest dokładne czyszczenie.

W archiwum znajduje się oryginalne Radio JJ1, oraz EBoot JJ1
Koniecznie instalujemy wszystkie pliki znajdujące się w paczce

Download 6.5 Medium Final v6.1
Kod:
http://chomikuj.pl/dareks691/Samsung%20Omnia%20II%20I8000%20LEG*c4*98DA/GOTOWANE/I8000NXX%20Phenom
Odpowiedz
Plusik za kreatywną konserwatywność wyrażoną chociażby pozostawieniem ikon w oryginalnym kształcie. Bardzo mi się to podoba.

Czekam na dolnobelkowca.
Odpowiedz
Wygląda na to, że będzie świetny ROM do ustawienia wszystkiego pod siebie. Smile
Z chęcią sprawdzę jak będzie się sprawować ROMik oparty o JH2, bo aktualny powoli zaczyna wymagać hard resetu.
Odpowiedz
nowa wersja romu + lista zmian dostępna w pierwszym poście Smile
Odpowiedz
Widzę że jest już wersja 1.3, czekam na rom 6.5.3. Pozdro
<ciach>
Odpowiedz
witam
zainstalowałem już nowy rom w v1.3 i mam problem z połączeniem się z Kies-em czy jest jakiś knif na to czy taki urok tego romu ?.
Odpowiedz
(05-08-2011, 11:35 AM)woo napisał(a): witam
zainstalowałem już nowy rom w v1.3 i mam problem z połączeniem się z Kies-em czy jest jakiś knif na to czy taki urok tego romu ?.

Możesz rozwinąć co to ten Kies ? nie wiem o co chodzi, więc nie wiem jak pomóc.

Wersja 6.5.3 Medium oraz Lite 1.3 mam już gotowe i czekają na upload. Niestety używam BlueConnecta i nawet o 6 rano mam upload 25kb/s
Odpowiedz
uruchamiam Kies i podłączam telefon pod kabelek i w tym momencie Omnia2 powinna połączyć się z kiesem a tak nie jest ,jest tylko informacja Podłączanie urządzenia i tak już od godziny żadne ponowne uruchomienia telefonu ani kiesa nie przynoszą skutku.
Odpowiedz
(05-08-2011, 12:02 PM)woo napisał(a): uruchamiam Kies i podłączam telefon pod kabelek i w tym momencie Omnia2 powinna połączyć się z kiesem a tak nie jest ,jest tylko informacja Podłączanie urządzenia i tak już od godziny żadne ponowne uruchomienia telefonu ani kiesa nie przynoszą skutku.

Wejdź w Ustawienia > zakładka Ustawienia Ogólne > Połączenie USB > wyłącz "Zaawansowane usługi sieci"

Jeżeli korzystasz z oryginalnego sterownika Samsunga czasami nie trzeba tego wyłączać, mimo wszystko wyłączenie tej opcji daje 100% kompatybilność telefonu z oprogramowaniem PC.

Usługa ta jest domyślnie włączona w każdym custom i stock romie.
Odpowiedz
(05-08-2011, 12:53 PM)Phenom napisał(a):
(05-08-2011, 12:02 PM)woo napisał(a): uruchamiam Kies i podłączam telefon pod kabelek i w tym momencie Omnia2 powinna połączyć się z kiesem a tak nie jest ,jest tylko informacja Podłączanie urządzenia i tak już od godziny żadne ponowne uruchomienia telefonu ani kiesa nie przynoszą skutku.

Wejdź w Ustawienia > zakładka Ustawienia Ogólne > Połączenie USB > wyłącz "Zaawansowane usługi sieci"

Jeżeli korzystasz z oryginalnego sterownika Samsunga czasami nie trzeba tego wyłączać, mimo wszystko wyłączenie tej opcji daje 100% kompatybilność telefonu z oprogramowaniem PC.

Usługa ta jest domyślnie włączona w każdym custom i stock romie.

to też już przerobiłem i oczywiście reset fona i nic miałem juz wiele romów i custom i oficjali i pierwszy raz coś takiego może ktoś inny instalował też ten rom i mógłby sprawdzić czy łaczy się z kiesem, diabeł pewnie tkwi w szczegółach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości