W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 21901 ol widget pl by mlm

[ROM] [WM 6.5][21901]OL_Widget_PL by MLM
Kolejna produkcja dla maniaków Widgetów. Rom testowy, mozna zgłaszać propozycje modyfikacji. 3 pulpity z Omni Lite, Widgety po polsku.
Programy:
Kalendarz i zegar z OL
Kalkulator HTC
Dial-up EnablerDisabler
Audio Notes z OL
Konwerter jednostek z OL
Office
Java
Pogoda MSN
MSN Money
Radio FM
Showcase ustawione na zamykanie X-em
Mobilny pulpit zdalny
Menedżer zadań
Udostępnianie internetu
Wyszukiwanie Widgetów
4 kolumny w menu

Domyślnie ustawione Titanium, Widgety włącza się standardowo: Start-Ustawienia-Dzisiaj-Elementy-Samsung WidgetPlus (w tym samym miejscu dostępny czarny temat W7B_Premium).

Do sprzętowego przycisku Menu nie jest przypisany żaden program - można go dowolnie skonfigurować.
Po pierwszym uruchomieniu należy pozostawić urządzenie aż wygasi ekran i "uśnie", potem wyjąć i ponownie włożyć baterię. Miłego użytkowania!

Rom wgrywasz na własną odpowiedzialność itd...

Linki:
Kod:
http://hotfile.com/dl/80873335/ea7772a/21901_Widget_PL.rar.html

Mirror:
Kod:
http://www.4shared.com/file/85MMep4Q/21901_Widget_PL.html

Komentarze mile widziane.

Screeny:
[Obrazek: screenshot1t.jpg] [Obrazek: screenshot2bh.jpg] [Obrazek: screenshot3ug.jpg]
[Obrazek: screenshot4b.jpg] [Obrazek: screenshot5i.jpg]

Pamięć z dogranym i uruchomionym Shake and Save.

Następca uwzględniający sugestie komentujących:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=2202&page=1

Podziękowania dla Toldo. Przeoczyłam... :-)
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
mozna prosic o screenshot ?
Odpowiedz
(11-08-2010, 01:53 PM)masza2 napisał(a): mozna prosic o screenshot ?
Linki dodane w pierwszym poście.
Odpowiedz
(11-08-2010, 08:38 PM)malymon napisał(a): Linki dodane w pierwszym poście.
Dzięki za ten rom Smile
Odpowiedz
dzieki. naprawde kawał dobrej roboty.
A mam pytanko, czy wam też przy włączonych tych trzech pulpitach (widget) wsyztsko strasznie muli ? Gdy mam zwykle titanium jest wsio ok. Gdy włącze te widgety, to kliknięcie w menu czy uruchomienie jakiejs aplikacji (np. eksplorator plikow) trwa z dobre 3 sekundy....
Przy wylaczonych bajerach jest ok...
Szczerze powiem ze wcale duzo ramu nie zzeraja (ok 4MB)...z wylaczonym mialem 57, z załączonym 54MB wolne...

Jeżeli chopdzi o design to super, ale mogloby byc menu w 3 kolumnach bo ikonki troszke na siebie czasami nachodzą...ale ogólnie rom super...mógłbyś zmienić wersję javy na taką, jaką stosuje w swoich romach OCK. (nazwywa sie JBLend). Może szło by ją jakoś wyciągnąć z romu OCK, nie wiemSmile Na twojej w niektorych aplikacjach nie dziala dzwiek...

tak w skrócie...co bys mógł zmienić aby rom był praktycznie jak "fabryczny" z tym ze na wm6.5, a patrząc na styl roboty widze, że to tego chyba zmierzasz (podoba mi sie wlasnie to):

-zrobić 3 kolumny,
-włączyć domyślnie (lub wgotować jakiś program do zmiany) dialer samsunga lub inny obslugujacy rozmowy video,
-wgotować javę z romów OCK, lub taką samą jaka jest w romie SAID2 (oryginalnym) - na nich dziala wsio super,
-wgotować coś aby móc wyłączyć smartlocka,
-troszke jakoś przyspieszyć działanie, moze zrobić tylko "jeden" pulpit widgetów, tak jak to jest w oryginalnym romie tym na wm61, nie wiem moze skompresować inaczej, XPR ?
-wylaczyc czat SMS (jezeli syst na to pozwala), zamula to strasznie...
-Kalendarz (1) - co to za jedynka SmileSmileSmile

Szczerze to podoba mi się styl i zamierzenie w tworzeniu takiego romu...jezeli dobrze Cie zrozumialem, do czego dążysz Smile

Pozdrawiam i Dziekuje.
Odpowiedz
(11-09-2010, 06:52 AM)masza2 napisał(a): A mam pytanko...

1. Nie muli, jeśli po pierwszym "uśpieniu" wyjmie się i włoży baterię. Widgety OL mulą na początku używania.
2. 3 kolumny to nie problem.
3. dialer z videorozmowami jest, trzeba go tylko sobie włączyć, podobnie jak u Simono, było o tym na forum.
4. smartlocka da się usunąć, ale chyba lepiej udostępnić "wyłącznik", bo sporo osób z niego korzysta, mimo wad. Notabene - Google i wyłączony. :-)
5. z javy generalnie nie korzystam, wymienię na oryginalną i zobaczymy co z tego wyniknie - potestujesz, dasz znać.
6. załączę program do zmiany chat sms na zwykły układ, będzie można przełączać widok do woli.
7. jeden pulpit - już jest działająca wersja z Samsung OnLine Widget, mogą wystąpić zamiast Widgetów z Omni Lite - to właśnie sprowokowało mnie do prób z Widgetami. Jest osobny temat, w którym ludzie poszukują "brakującego ogniwa w teorii Samsunga", czyli romu na WM 6.5 z widgetami po polsku.
8. Kalendarz(1) to oryginalny kalendarz systemowy WM - niektórzy korzystają z niego z przyzwyczajenia...
Sam mam inny pomysł na WM 6.5.x na Omni, ale skoro jest zapotrzebowanie na Widgety... :-)
Odpowiedz
wiesz jak to jest (ja tak mysle) ze po prostu samsung keidys obiecal (i o omni I juz zapomnial), ze wypusci rom na systemie wm6.5 i kazdy pewnie oczekuje tego samego (tak samo funkcjonalnego), z tym ze na nowszym systemie operacyjnym.

P.S. ciekawe czemu said2 nie ma do pobrania na oficjalnej stronie...czy to jakas beta?
Odpowiedz
SAID2, podobnie jak SAID3 to romy serwisowe. W SAID3 jest możliwość wyboru języka instalacji oprogramowania. W dziale z romami można pobrać najnowszy rom PLUS-a oparty na SAID3.
Zaciekawiło mnie to "brakujące ogniwo", a ponieważ nikt się nim nie zajmuje... spróbujmy. Niebawem Twoje poprawki i ewentualnie zgłoszone przez innych. Rozumiem, że masz chęć zostać testerem nowszej produkcji? A może są jeszcze inni chętni? Smile
Odpowiedz
Piszę się na testera
Odpowiedz
no to oczywiście ja też Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości