W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wdhj3

[ROM] WDHJ3
Tak dobrze kombinujesz Smile
Jeśli nie używasz dialera samsunga to po wył. go powinno być ponad 70MBwolnego ramu. Dodatkowy ram możesz uzyskać też instalując aplikację z załącznika ,zabija ona proces ActiveSync uruchamiany zawsze z systemem.
Dodam go w wersji finalnej ,bo testuję i widzę że się sprawdza, jednak z powodów osobistych nowe romy ukażą się z opóźnieniem.
Odpowiedz
Mam jeszcze taką sugestie, żeby w romie poprawić dotyk.
Niestety nasze omnie mają z czasem tendencje do gorszego działania.
Używam rom Wall-E w którym właśnie poprawił parametry dotyku.
Myślę że warto poczekać na wersje finalną Smile od dawna nic porządnego nie pokazało się na 6,1
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz
Witam! Chciałbym dowiedzieć się czy da się jakoś włączyć w tym romie (v2) klawiaturę telefoniczną. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Oczywiście że się da
Wybór klawiatur jest dostępny po przytrzymaniu klawisza MODE xt9.
To przecież klawa z OmniLite w Omni 2 też chyba taka jest.
Jest jeden kruczek klawiatury z literami są dostępne jeśli klawitura została wywołana na jakimś dokumencie tekstowym.
Jeżeli wejdziemy w eksplorator plików nie otwierając żadnego dokumentu i wtedy wywołamy klawiaturę to wybór jest nieaktywny.
Co do standardowego wyboru klawitury (trójkącikiem) to zrobiłem tam porządek i do wyboru jest tylko oprócz omawianej ,maleńka klawiturka z windowsa.

Miłego SMS-owaniaSmile
Odpowiedz
Do zamykania x-em wypróbuj program WkTask. Jest darmowy, po polsku, nie zamula a daje mnóstwo funkcjonalności i wygody (m.in. widok otwartych aplikacji na "pasku" jak na komputerze, wszystko konfigurowalne oraz tzw launcher który możesz wywołać w dowolnym momencie gestem). A nóż Ci się spodoba i go dodasz do ciasta Smile
Co do tych klawiatur to przydałby się sip change.

Czekam z niecierpliwością na finalne wersje, kiedy się można czegoś spodziewać? Smile
Odpowiedz
Witam po małej przerwie.

Przepraszam że nie zaglądałem tu jakiś czas ,ale od prawie dwu tygodni do domu wracam aby się tylko przespać ,w związku z tym musiałem przerwać na jakiś czas pracę nad romem.
Po prostu muszę się wyrobić z pracą ,aby wyjechać na zaplanowany urlop.
Nie odpuszczam oczywiście tematu ,mam już rozgrzebane dwie wersje.
Z uwagi na różne gusta i upodobania ciężko jest zrobić coś dla każdego.
Jeden z romów będzie w wersji ZRÓB TO SAM , czyli wersja lite bez dodatków i klawiatur ,ale w wątku dam cab-y ze zmodyfikowanymi i skonfigurowanymi programami, klawiaturami i dodatkami ,które wystarczy tylko zainstalować jednym kliknięciem ,będą dostosowane do tego romu.
I wersja druga z najpopularniejszymi dodatkami według Waszych sugestii.
Tak więc nowe romy najprawdopodobniej zaraz po wakacjach.

ps. Bardzo często piszecie do mnie ,że w klawiaturze z Omni Lite ,którą wgotowałem jest brak phonepad-a i to jest najczęstszym powodem dogrywania innych klawiatur.
Klawiatura z Omni Lite posiada zarówno phonepad jak i klawiaturę dwuliterową ,które to są integralną jej częścią ,nie osobną klawiaturą ,tak więc nie należy ich szukać w wyborze klawiatur (jak to było w oryginale).
Aby przełączyć na phonepad należy wywołać klawiaturę na jakimś dokumencie tekstowym (a nie w otwartym oknie eksploratora) ,następnie naciskamy i przytrzymujemy klawisz z napisem MODE xt9 ,wtedy otworzy się okno z wyborem rodzaju klawiatury.
Odpowiedz
hejka;]to ja też poczekam na twoje finalne wypociny;]bo bede wgrywał pierwszy raz rom...i własnie takiego potrzebuje jak opisane jest w twoim watku;]
Odpowiedz
jeszcze taka mała sugestia, może FtouchSL warto byłoby wgotować do romu bo ja np. nie umiem go poprawnie skonfigurować na win 6.1 (wiem tylko ze w wykluczeniach warto dać spb jak ktoś używa bo się gryzą) a w sumie ma spore możliwości.
Z takich programów jeszcze FingerSuite poprawia obsługę palcem (wielkość menu itp. to czego brakuje w win 6.1). Pozdro
Odpowiedz
Witam.
Mozna wiedziec kiedy pojawia sie wersje koncowe?
Za dotychczasowa prace dziekuje.
pozdrawiam
Odpowiedz
(10-06-2010, 08:58 AM)boos napisał(a): .
Mozna wiedziec kiedy pojawia sie wersje koncowe?

Myślę że do niedzieli tj. 10.10 .2010 romy powinny już być na forum ,w liczbie czterech sztukSmile

Trzy romy to wersję do samodzielnej konfiguracji ,czyli lite plus skonfigurowane cab-y
jeden rom to wyczyszczona wersja z pierwszego postu ,czyli opera 9.5 z oryginalnym flash-em, (filmiki odtwarza WMP.) ,tak aby można było zainstalować widgety ,które prawidłowo działają tylko na stary flash-u.

drugi już z nowym zmodyfikowanym flash-em ,odtwarza filmiki w oknie przeglądarki i to większość filmików.

trzeci rom przygotowany jest pod operę w wersji 10 ,którą można będzie zainstalować na mojej pamięci ,na nim też ze wzgledu na flash ,nie będą działały widgety.

czwarty rom to wersja full czyli już z niezbędnymi programami ,choć mam dylemat czy pchać do niego operę 10 ,bo trochę waży ,a można ją przecież doinstalować jednym kliknięciem na moją pamięć.

Zdecydowałem się na te kilka wersji ,bo dostaję sporo propozycji co ma być a czego nie i myślę że takie rozwiązanie zadowoli więcej zainteresowanych.

Będę miał już porobione i przetestowane oem-y z programów które wstawię w caba-ch ,wiec ,jeśli do zaproponowanej przeze mnie wersji full będą jakieś sugestie odnośnie programów które tam wstawię ,zrobienie innej wersji full to kwestia dorzucenia ich do kuchni i wstawienia na serwer.

Przepraszam za te wszystkie opóźnienia ,ale od początku wakacji wiele się u mnie pozmieniało i nawet tu na forum jestem bardzo rzadko, do romów siadam późnym wieczorem ,wgrywam nowy rom potem instalacja i konfiguracja programów ,bo inaczej się nie da .Na drugi dzień wyłapanie ewentualnych niedociągnięć poprawki i od znów wgranie instalowanie programów .......

edit:
Obiecane wersje lite tutaj:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=1859&pid=14562
,a wkrótce wersja full
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości