W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wdhj3 lite trzy wersje

[ROM] WDHJ3 lite ,trzy wersje
Nie ma co jednak wgrywam wersję lite z nową operą i flashem.

Tak będzie lepiej bo i tak pewnie nie będę potrzebował wszystkich aplikacji z wersji normal Smile

I tu pojawia się prośba - może wraz z romem wstawisz od razu jakieś aplikacje dedykowane do tej wersji, również w skonfigurowanych cab'ach. Myślę tu np o spb pocket plus (bo rozumiem, że posiadasz taką paczkę np. dla siebie) itp. Było by mistrzowskoSmile
Odpowiedz
W pierwszym poscie dodałem cab-a ze zmodyfikowanym WkTask ,którego wgotowałem w wersje romów normall, to gdyby ktoś chciał mieć go bez zmiany romu Smile
Oczywiście instalacja na Pamięć główną urządzenia Cool
Odpowiedz
W WDHJ3-L1 Resco Contact Menager 2.01 co jakiś czas sie sypie i jakiś błąd wyskakuje gw....exe cos tam Wink . Tego błędu nie ma w ostatnim ROMie w wersji WDHJ3 Normal Wink
Odpowiedz
(10-25-2010, 07:46 PM)Ramirez napisał(a): Tego błędu nie ma w ostatnim ROMie w wersji WDHJ3 Normal Wink

Wyłącz raportowanie błędów w ustawieniach i będzie OK ,to tylko nadgorliwość windowsa.
Na wersjach normal wyłączyłem to już podczas gotowania (jest w opisie romu). A w każdym romie jaki miałem na swojej omni zawsze to wyłączałem ręcznie ,bo u mnie taki bład powoduje SPB Pocket Plus i było tak nawet na fabrycznym romie. Oprócz komunikatu nic sie nie działo ,czasem właśnie komunikat powodował zawieszenie , po wyłączeniu raportów jak ręką odjął.
Sam zobaczysz wszystko działa prawidłowo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości