W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 44 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy z fastbootem

[ROM] ROMy z Fastbootem
W tym temacie będę zamieszczał linki do ROMów z fastbootem które sam przerobiłem na podstawie opisu arekl1988r, z tym wyjątkiem że ja używam 'niebieskiego' fastboota zamiast 'czarnego' (różnią się tym że w niebieskim mamy niebieski ekran i widzimy co się dzieje... tzn każda komenda jest wypisywana na ekranie, a na czarnym jest tylko podświetlenie ekranu i nic więcej).

ROMy wgrywamy jak normalny stockowy ROM -> OPIS

Co to fastboot? (via wiki.android.com.pl):
Cytat:Fastboot to tryb bootloader-a, umożliwiający bezpośrednią komunikacją telefonu z komputerem. Opcja szczególnie przydatna w sytuacjach zablokowania telefonu. Dzięki niej możemy przywrócić system z backup-u nandroida, zmienić Boot Images, instalować aplikacje czy obsługiwać system przez wiersz poleceń Windowsa. Do obsługi trybu fastboot wymagana jest instalacja pakietu SDK

Jak wejść w fastboota?

- wyłączamy telefon i włączamy go przytrzymując przycisk aparatu aż telefon włączy się w trybie fastboot

Linki:

Android 2.1 Eclair

Niebrandowany (Czysty, bez wstawek sieciowych):
APOLTS V20C_00
Kod:
http://depositfiles.com/files/llmlkgwhp
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
a mozna prosi o ponowne wrzucenie tego romu... PLISSSSBig Grin
Odpowiedz
linki działają z hotfile, megaupload i deposid... wiec po co mam wrzucać ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
faktycznie mój błąd....dzięki
Odpowiedz
Mnie wogóle nie działa!! Zatrzymuje się na drugim punkcie i koniec. Pomocy!
Odpowiedz
Może coś szerzej napiszesz? Zainstalowałeś msxml?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Tak. Powyłaczałem USB Mdem , właczam KDZ, zaznaczam Type:3GQCT, Phone Mode: DIAG i KDZ File: APOLTS_V20C_00_Fastboot.kdz. Załaczam, idzie do "Unpacking KDZ" i koniec. Po chwili wyskakuje info , że program nie odpowiada.
Odpowiedz
Jaki system? Uruchamiasz z uprawnieniami administratora?
Odpowiedz
Vista. Jest to komputer szwagra i nie wiem , ale chyba tak. Na wszelki wypadek jak to sprawdzić?
Odpowiedz
Prawym klawiszem myszki na programie KDZ, uruchom jako administrator.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości