W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy testowe

[ROM] ROMy Testowe
23529 po otrzymaniu inf po stanie konta zamiast - są kwadraty ale to żaden problem i strasznie żre baterie po dograniu M2D od rana po napisaniu 3-4 smsów jest 50 % a standardowo trzyma 2 dni spokojnie.Nie wiem czy to od romu zależy
Odpowiedz
przedwczoraj zainstalowałem build'a 28223 i muszę powiedzieć, że: Aplikacje nadal się same zamykają ale rzadziej
Gdy nie zdążę wpisać pinu i mi klawiaturka zniknie to po tapnięciu w ikonkę PIN, na górnym pasku wybraniu OK nie pojawia mi się już ta klawiaturka i muszę wyłączyć i włączyć na nowo telefon aby móc wpisać pin, ale na poprzednich kilku build'ach też tak było.
Poza tym romik jest genialny (czyt. wszystko działa jak należy).
Jeśli mój post był pomocny, daj mi kciuka w górę .
Odpowiedz
(02-07-2010, 12:06 PM)irekx20 napisał(a): witam mam pytanie u mnie po restarcie jest pamięci ram do 55m ale po całym dniu spada aż do 40m i wszystko jest po wyłączane nie widać zęby coś działało w tle pozdrawiam

Ciesz się że niżej nie spada. Jak na build ze startem na dole to i tak nieźle. Inne potrafią spadać do 35mb.
(02-07-2010, 05:05 PM)djlukas1983 napisał(a): Gdy nie zdążę wpisać pinu i mi klawiaturka zniknie to po tapnięciu w ikonkę PIN, na górnym pasku wybraniu OK nie pojawia mi się już ta klawiaturka i muszę wyłączyć i włączyć na nowo telefon aby móc wpisać pin

Errr... wystarczy w takim wypadku wcisnąć zieloną słuchawkię i pojawi się pinpadWink
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Witam fkamcio u mnie na 23529 nie ma problemów (jak na razie), bateria trzyma tak jak trzymała.
Odpowiedz
z racji ze malo sms pisze/dostaje dzis spostrzeglem ze podczas przychodzenia wiadomosci sms nie mam dzwieku :/ build 28223. czy u was smiga dzwiek sms przychodzącego dobrze ? albo juz 3 razy nie slyszalem albo po prostu nie dzwoni jak sms przyjdzie. polaczenia dzwonia normalnie... dzwieki mam ustawione tak aby dzwonily... co moze byc nie tak ?

ok, chyba chodzilo o to ze mialem odznaczone pole : zdarzenia, narazie nie wiem czy to to ale jak mi ktos sms wysle to sie okaze Smile
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
Witam, gdzie znajdę paczkę z Manilla M2D 2.0? Chciałbym ją dograć do 28223.
Odpowiedz
(02-08-2010, 02:21 PM)addamoo napisał(a): Witam, gdzie znajdę paczkę z Manilla M2D 2.0? Chciałbym ją dograć do 28223.

Kolego używaj opcji szukaj, a nie potrzebnie zaśmiecasz wątek zbędnymi pytaniami.

Proszę o to link do tematu z M2D v1.20:[WQVGA] Manila 2D v1_20_19131530_00_PL

Dzięki za zauważenie błędu, wrzuciłem z rozmachu, fakt to wersja v1.20.
Małe sprostowanie i jest ok.

Sory addamoo za to, że napisałem że nie używasz opcji szukaj, a sam popełniłem błąd
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
podałeś koledze zły link Smile nie ma paczki z M2D v2.0 Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ryrzy wydasz jakiś nowy rom w tym tygodniu?Chciałbym sobie wgrać jakiś nowy/fajny/szybki/ a w ptk wyjeżdzam na ferie będe miał tam zasięg HSDPA i wiesz potrzeba mi jakiś szybki rom z M2D obojętnie ktorą nawet lepiej gdyby to było z tą stara Manila
Odpowiedz
Witam wszystkich testuje 28223 rom szybki i na pewno lepszy od 28205 co do esów to faktycznie miałem zawieszkę ale tylko jedną zaraz po wgraniu romu i wysłaniu eska. Teraz po kilku swoich "zmianach" wszystko ok a pisze dużo ok 150 (albo i więcej) esów dziennie. Nie wiem jak u was ale ja zainstalowałem klawiaturę z OL i włączyłem ukrywanie klawiatury eski wysyłają się aż miło zero zawiech oczywiście wszystko bez chatu. Co do baterii to hm odłączyłem fona od ładowarki kolo 21.00 pracuje w nocy wiec słucham mp3 i tak od ok 23.00 do 6.00 rano miałem jeszcze 40% baterii więc chyba nie jest źle. Wielkie dzięki za ten rom bo naprawdę jest dobry i szybki polecam bez wahania Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości