W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy testowe

[ROM] ROMy Testowe
no właśnie są stare a tez bym chcial aby włączały sie tylko nowe z OL, ogolnie dobzre ten romik smiga, zamiast kilku programow wole jednak stare sprawdzone, np. album multimedialny o niebo lepszy niz htc'kowe przegladarki fotek... ale ogolnie bardzo fajny rom, i nie wymaga kalibracji Smile jesli zrobisz wersje lajt to będzie jeden z lepszych romków Smile zdalo by sie ten plaster miodu w zwykly kwadrat ulozyc, zeby byly ikonki poziomo kolo siebie no ale moze sie przyzwyczaje Smile

aha i to zolte tlo w wiadomosciach, czy to konieczne, ogolnie jest troche niedociągnięte i szpeci tylko... da sie to usunąć jakoś ?
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
(02-05-2010, 09:55 PM)javman napisał(a): no właśnie są stare a tez bym chcial aby włączały sie tylko nowe z OL

Nie rozumiem, starą czarną masz tylko klawiaturę, reszta jest z Omni Lite.
Klawiatura osobiście uważam, że ta z Omni Lite jest o wiele praktyczniejsza.
Ryrzy przy zmianie tematów coś się pier... w końcu udało mi sie wrócić prawie do takiego jaki był po wgraniu romu tyle że na ekranie Today i w liście programów jest ta sama ikonka start, a na początku na today była nie kolorowa
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
chodzi o to ze nie są z omni lite, rtylko systemowe - windowsowskie, aby uruchomic kalendarz omnio lajtowy tzreba go odpalic z programow, to samo zegar i kontakty... chyba mylisz windowsowe programy z omniowymi od samsunga... chce zeby domyslnie klikajac na zegar odpalo sie ladne szare menu z kolorowymi kropeczkami od samsunga a nie zwykle aczkolwiek juz bardziej finger friendly windowsowe programy...

hmm po wylaczeniu menu windowsa tego pzrewijanego kontakty faktycznie startuja jako domyslne... no ale reszta nie.. klawiaturke se dogram z omni lite i dialera tez ale reszta by mnie interesowala tez..
Odpowiedz
Mam jak na razie w zasadzie tylko trzy problemy.
1. Cały czas jak by był włączony alarm w systemie ale nie dzwoni (np. w S2U2 widać godzina 0:00 ale czasu do alarmu nie pokazuje)
2. Nie działają dzwonki w standartowym budziku - po prostu nic nie słychać
3. Gdy ktoś dzwoni to jest ten paskudny czarny pasek zamiast numeru - nie wiem czy to w sumie wina tematu - temat mi pasuje więc co ewentualnie zmienić żeby było wszystko OK

Odpowiedz
1. Nie wiem Wink
2. Z tym budzikiem już bywały problemy, nie skupiam się na nim gdyż używam budzika Samsunga,
3. Ten pasek to problem Dialera z omnii Lite... jak narazie nie znalazłem jak by to można naprawić
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
simono, tez sie motywami pobawilem i faktycznie pare chwil mi zajelo zanim wrocilo do stanu pierwotnego ale wrocilo Smile ustaw them'a i motyw aby czcionka today byla czarna i SR

z budzikiem, racja tez mi wyskoczylo powiadomienie ze budzik jest, ale nie dzwonil, ale mialem zaptaszkowane wszystkie alarmy w samsungowym zegarze, okaze sie jutro czy tez wyskoczy powiadomienie po odptaszkowaniu Smile pozatym całkiem dobrze ten rom smiga, klawiaturka z lite dograna i smiga ok, album multimedialny i przełączanie zadań także działa Smile zaraz zobacze co z tym dialerem samusngowym bonarazie na wmobajlowym siedzialem i chodzil ok.
Odpowiedz
Dziś kolejna nowość, jeszcze cieplutki build 23529 z 2 Lutego Smile zaraz zabieram się do wgrywania, po pracy Wam wrzucę gdzieś Smile

btw Cześć javman Smile

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Czy wie ktoś może jak podnieść odrobinę doinstalowaną klawiaturę z Omni Lite bo trochę nachodzi na dolną belkę?

Odpowiedz
ryrzy - witam Smile jej znowu nowy rom Smile a coś wiecej na jego temat ? czy to tez ten z tzw. com8 ? bardzo mi pasuje 28223 poki co Smile jesli go w wersji light zrobisz bedzie swietnym romem.

simono - fakrtycznie po wlaczeniu dialera samsunga kontakty i spis polaczen jest juz litowy Smile czy dalo by sie zrobic ze w titaniumie zamiast guzika kontakty wtsawic kalendarz i zeby wtedy wlaczal sie kalendarz z OL ? gdy mam ustawiony zegar... i zamiast ustawien wM alarmu pod guzikiem ustaw dac zegar samsunga ?) a co do klawiaturki chodzi ci o te pół milimetra ? no nie przesadzaj Smile lepiej obczaj jak zmienic to zólte tlo w sms, wiem ze kiedys byl programik do tego...
Odpowiedz
coś więcej ? hmm niebardzo Smile pozatym że jest najnowszy build Office 2010 nic ciekawego nie widać... działa całkiem przyzwoicie... powiedziałbym że coś pomiędzy 23102 a 28223 gdzie ten drugi jest i tak moim faworytem hehe Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości