W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy testowe

[ROM] ROMy Testowe
Panowie, EOT.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
W romie 23542 zauważyłem mały błąd/bug.
Bardzo powili odświeża się dolny pasek ze startem. Jest to bardzo widoczne jak zaczynamy pisać sms i nie mam jak włączyć klawiaturki bo się jeszcze nie odświeżyło (mam wyłączone wyskakiwanie klawiatury). Jak z ekranu HomeScreen z Manili 2D v1.20 kliknę na meni to też pasek na dole odświeży się dopiero po pewnym czasie. Jest to trochę uciążliwe, szczególnie podczas pisania sms-ów.
Jutro jeszcze po testuje bez SmartLocka i Manili czy tak samo się dzieje.
Poza tym ROM naprawdę dobry.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
Tak się dzieje na ogół z włączonym smartlockiem. Na starszych buildach było jeszcze gorzej...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(03-11-2010, 01:00 AM)Toldo napisał(a): Tak się dzieje na ogół z włączonym smartlockiem. Na starszych buildach było jeszcze gorzej...

Dzięki za szybką odpowiedź, jutro po testuje tak jak pisałem wyżej w innych konfiguracjach i dam znać.
W poprzednich ROMach osobiście tego nie zauważyłem, a już kilkanaście ich miałem od Ryrzego, zaś na tym to tragedia, prawie jakby ktoś korbką nakręcał w tym momencie Omnie i akurat zadyszki dostał. Smile
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
właśnie testuje 23542 naprawdę jest szybki żadnych problemów, ale brakuje mi tematu Blue można poprosić o wrzutkę ?
Odpowiedz
Używam rom'u 23542 i mam pytanie.
Czy jest możliwość zrobienia w menu dodatkowego folderu?? i skopiowania tam programów których rzadko używam??
Chce tak zrobić ponieważ całem menu mam zawalone mało potrzebnymi programami a chciałbym zrobić mały porządek xD

pzdr.
Odpowiedz
W folderze Windows w pamięci urządzenia znajdziesz folder od menu - tam będzie on podzielony na "Programy" i "Ustawienia"... wejdź do "Programy" i tam masz wszystkie skróty które masz w menu. Zrób sobie tam folder i poprzeciągaj nieużywane programy Wink
Odpowiedz
jeszcze jedno pytanko odnośnie 23542.
Czy jest możliwość edytowania tych skrótów http://img6.imageshack.us/i/screen01wq.jpg/ które są na ekranie głównym żeby były tylko te które mi są potrzebne.
Np. żeby został email, wiadomości i jeszcze kilka inych.
Odpowiedz
Jest aplikacja, która pozwala na modyfikowanie, usuwanie i dodawanie paneli: Home Screen Customizer WM 6,5

[dl=HSC WM 6.5 (*.cab)]http://www.megaupload.com/?d=53ZTAN1Y[/dl]
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
dzięki wielkie za pomoc xD

+1 rep dla was.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości