W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy testowe

[ROM] ROMy Testowe
Dziękuję za sprostowanie.
Odpowiedz
Zauważyłem kolejną dziwną rzecz w 23542. Otóż po zablokowaniu telefonu (zwykła blokada, nie używam smartlocka) da się kliknąć Start i menu się pojawia, mimo blokady...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
w 23544 tez tak jest
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(03-10-2010, 11:49 AM)Toldo napisał(a): Zauważyłem kolejną dziwną rzecz w 23542. Otóż po zablokowaniu telefonu (zwykła blokada, nie używam smartlocka) da się kliknąć Start i menu się pojawia, mimo blokady...

ja tak mialem w wiekszosci romow 6.5, co lepsze niektore co jakis czas mimo iz pokazywaly zablokowany ekran faktycznie go nie blokowaly.
Rozwiazaniem byl smartlock

Pzdr
dj.vadim
----------------------------------------------------
Tel: SGH-i900
Rom: i900SAID2/28230 PL M2DC by Ryrzy
RadioRom: i900JCIC2

Odpowiedz
Po prostu nie lubię smartlocka. Suwaki ishitowe, brak możliwości używania słuchawek do odbierania rozmów, spowalnianie systemu... Przytrzymuję czerwoną - blokuję, przytrzymuję znów - odblokowuję, bez żadnych bajerów, wygodnie i tyle. Na szczęście nie zdarzyło mi się jeszcze żeby w kieszeni mi się coś działo z telefonem (chyba że zapomnę zablokować, co mi się czasem zdarzaWink ).
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Polecam s2u2 przy wygaszeniu podswietlenia sam blokuje ekran,mozna odbierac sluchawkami.Sorki jesli niewlasciwy dzial,to tylko informacja.Smile
Odpowiedz
Panowie... zeszliście z tematu... proszę przystopować
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Mistrzu Ryrzy jak tam 23544 poniewaz jestesmy glodniBig Grin.
Odpowiedz
U mnie przy zablokowanym telefonie ( również nie używam smartlocka) po naciśnięciu Start pojawia się menu, ale bez możliwości uruchomienia czegokolwiek, a to najważniejsze. Przy okazji najlepiej wyrobić w sobie nawyk dłuższego trzymania czerwonejExclamation. Również nie przepadam za smartlockiem.
Odpowiedz
Jednym słowem Ryrzy jak możesz to zrezygnuj ze smartlocka w romie, kto chce zainstaluje go sobie cabem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości