W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy testowe

[ROM] ROMy Testowe
kiedyś się zawieszał zawsze więc chyba lepiej tak niż ma to być normą
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
A mnie tam wszystko pasi Smile. I wygląda na to, że wersja testowa lepiej spisuje się od pieszczonej Confused. W każdym razie Ryrzy, u mnie spisuje się dobrze i nie mam problemów z SMS-ami, bo lubię formę czatu.

Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
witam kolegów Smile

czy ten build 28223 to jest z tą belką na dole ? bo mysle zeby wkoncu zmienic rylit4 na cos nowszego ale zeby tez nie gorszego Smile aha i czy ma aplikacje z omni lite ? Smile bo 28205 wlasnie sciagam... a skoro ten szybszy to czy ma to samo co poprzednik + szybkość ?
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
Witaj javman, 23102 nie testowałem, ale 28223 mogę śmiało polecić. U mnie działa jak mały samochodzik zasilany bateriami Duracell. Szybki i jeszcze nic mnie nie wpieniło. A już miałem łykać nowe romki angielskie, a tu niespodzianka Cool

Pozdrawiam.
Odpowiedz
tak tak o ten mi chodzi, pomylilem sie przed tem Smile czyli 28223 jest ok a jak reszta rzeczy w nim ? jest belka na dole ? sa omniowo-litowe dodatki ? Smile heh zaraz wgram bo i tak juz sie sciaga ale warto wiedziec co mnie czeka, o ile nie padnie omniacz Big Grin hh... thx Smile eh wgram ale tylko na obczajke bo mi dotyk padl Big Grin żal Big Grin w pon. na gwarke idzie 5 raz Big Grin
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
Czy te romy są z serii Lite, Normal czy może z Manilką?
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz
@simono

W pierwszym poście masz napisane:

(02-04-2010, 08:13 PM)Ryrzy napisał(a): Oba linki są do ROMów w wersji Normal.
---

@Ryrzy - dzięki za testowe produkcje, czekamy na stabilne / oficjalne wydania i ukochaną wersję Lite Angel
Odpowiedz
Sorry nie zauważyłem Huh

Odpowiedz
Ryrzy czy nie da sie wywalic w nowych romach kont i kale samsunga te stare a zostawic te ladniejsze.
Odpowiedz
(02-05-2010, 09:30 PM)tomstar napisał(a): Ryrzy czy nie da sie wywalic w nowych romach kont i kale samsunga te stare a zostawic te ladniejsze.

Przecież kontakty (systemowe zawsze zostają, więc sa dodatkowo nowe) i dialer są nowe z Omni Lite, jedynie klawiatura jest stara
U mnie zauważyłem, że budzik przynajmniej ten standartowy nie wydaje żadnego dźwięku Sad

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości