W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom radio dokladne opisy pomoc w wyborze

ROM + RADIO - Dokladne opisy / pomoc w wyborze
Witam

Dopiero zaczynam przygode z Omnią i jeszcze nie jestem... "obeznany".
Troszke poczytale, ale im wiecej informacji tym wiecej problemow i niejasnosci (pomieszanych z niewiedza).

Czy jest jakis temat dokladnie opisujacy poszczegolne romy - ktory co ma, czego nie, czym sie roznia poszczegolne radioromy na poczatek) okresleniu na co powinienem zmienic brandowy soft orange BKHH6 ??

Zalezalo by mi na : obsludze palcem, kilku budzikach/przypominaczach, zasiegu gsm i wifi, gps - szybsze lapanie sygnalu, oczywiscie - stabilnosci, pogodzie, sms'ach pisanych z t9 bez polskich znakow.
Start - czy bedzie na gorze czy na dole - obojetne.
Odtwarzacz mp3 itp zapewne ma kazdy ROM.
Wiem wiem - pomieszalem ROM i RadioRom - ale nie do konca wiem co tak na 100% od czego zalezy Smile

Z gory dzieki za pomoc i naprowadzenie poczatkujacego.
Pozdrawiam

ps. na koniec glupie pytanie - czym sie roznia od siebie wersje lite, m2d, classic, normal itp itd ?
Odpowiedz Opera Windows 7
Każdy autor opisuje co który posiada a czego nie.
Jeżeli Opisywać pod ciebie każdy rom to książkę by trzeba spisać.
Zajrzyj do działu z romami przeczytaj dokładnie co tam pisze przy każdym romie.

Co do klikania palcem to raczej rom pod 6,5 nie pod 6,1.

Radio odpowiada za moduł GSM,GPS itd. musisz sam wybrać który ci będzie odpowiadać najlepiej.

Czym się różnią te romy to:
lite - rom który maksymalnie został odchudzony z oprogramowania producenta i zbędnych śmieci a dodano tylko najbardziej potrzebne rzeczy
m2d - to rom w którym została w gotowana manila z romów HTC.
classic - to poprawiony rom producenta, poprawiony o systemowe poprawki i zostawiono w nim raczej wygląd taki jak mu producent ustalił
normal - podobny do poprzednika dodane programy ułatwiające życie użytkownikowi

Niekiedy mogą być odchyłki od reguły.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Nie chodzi o opisywacznie czegos "dla mnie" - bez przesady.
Czytalem po prostu temat o ROMach i opis jest dosc malo konkretny - przynajmniej dla nowicjusza jak ja Wink

Natomiast w temacie o RADIACH nie ma juz w ogole nic napisane - o ich zmianach
Mialem nadzieje ze jest jakis opis +/- co ktory zmienia - albo przynajmniej ktorego nie instalowac bo nie jest fajny
Odpowiedz Opera Windows 7
XTeK1 ci juz praktycznie wszystko opisał, ja z mojej strony mogę ci polecić romy ryrzego i barr2. Prawie przy każdych romach jest opis o zmianach - co zostało usunięte, co zostało dodane, co zostało zostawione no i jakie aplkiacje zostały dodane.
Co do radio romu to polecam PUJA1, JCIC2, DXIF1 wszystkie z tech trzech testowałem i są OK obecnie zostałem przy DXIF1.
Polecam też opcji SZUKAJ..... lub wujek GOOGLE...
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
W radiach nic nie będzie bo to tylko radia z konkretnych romów i jednym działają lepiej innym gorzej.
Puja ponoć dobre jest, mało kto na niego narzekał.
Warto przewertować dział o I900 a potem brać się za wgrywanie i zamianę. To tak jak by napisać że silnik 1,9 tdi jest dobry bo oszczędny itd. ale jak go dobrze wymienić.
Czytaj forum bo to powtarzanie tematów które były lub są pomijane z oczywistych względów.
A to co do romów podałeś to tylko jak napisane "Indeks romów gotowanych - wątek informacyjny" czyli że są takie na forum nic poza tym.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości