W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 48 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom omnia pro b7350

ROM Omnia Pro B7350
Szukam ROM'u do Omni Pro B7350...

Ostatni ROM dla Polski to wg. MoDaCo.com
PDA: B7350XXJI2 CSC: B7350XEOJI2 PHONE: B7350XXJH4
Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć.

Obecnie mam PDA: B7350XXJI1 CSC: B735XEOJH1 PHONE: B7350XXJH4
który złożyłem ze znalezionych w necie paczek.

[Obrazek: 725247149cbdf345.jpg]

Trochę ściema, ale co zrobić Rolleyes

Ewentualnie może być brandowany ROM z Orange, ale chyba będzie straszy niż to co mam...
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
w CSC i tak są śmieci więc nim się nie przejmuj Smile wybieraj dowolny PDA najlepiej B7350XX* a polski będzie tam napewno + Twój XEO CSC
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
To wiem... Wink

XX w PDA - język polski - jest.
XEO w CSC - układ klawiatury qwerty - jest.

Niestety nie znalazłem nowszych "paczek" niż:
PDA: B7350XXJI1
CSC: B735XEOJH1
PHONE: B7350XXJH4

Jeśli ktoś coś znajdzie, to proszę o link - z góry dziękuję.

P.S. Chyba jestem jedyny na Forum z tym telefonem Rolleyes
Jak będzie dział dot. B7350, to wrzucę coś odnośnie wgrywania ROM'ów.
możesz już wrzucić taki opis Wink napewno sie przyda, a dla jednej osoby nie ma co robić działu Smile

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Jak będzie dział to może i więcej osób się znajdzie ja już jestem drugą osobą z tym telefonem.
MaŁy_RaDeK czy dostanę linki gdzie znalazłeś te paczki bo te które ja znalazłem to przy rozpakowaniu winrarem wyskakuje błąd.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Witam,
to ja będę trzecia osobą z tym telefonem. Gdzie znajdę możliwość ściągnięcia tych paczek z softem?
Może jakiś poradnik jak wgrać? Tongue

Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Jestem kolejną osobą z B7350.
Ponieważ po długich zabawach padł mi chyba soft spróbowałem poszukać nowego ROm.
Poniżej to co znalazłem:
Kod:
http://gsm-data.com/samsung/viewcategory/877.html

Jutro będę się tym zajmował więc dam znać jak to się uda z softem JH5
Pozdrawiam. Wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Dodane 02.02.2011
Wszystkie CSC z powyższej lokalizacji mają układ klawiatury z cyrylicą więc "ugotowałem" sobie taki zlepek:
PDA: XXJI2
Telefon:XXJI5
CSC:XEOJH1

Na razie wszystko działa bez zarzutu więc można próbować, jednak KIES pisze, że tej konfiguracji nie można aktualizować. :-)
Wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Mnie rowniez zalezy na personalizacji B7350. Mam pare pytan w zwiazku z powyzszymi (jestem nubem wiec nie bijcie mnie prosze; inb4 "google" - szukalem... dlugo):

1. Czy da sie w ogole odczytac zawartosc plikow CSC? Juz w ogole bylo by super gdyby dalo sie zmontowac nowe (jak?). Polskie CSC wydaje sie bardzo male, bo ma 3MB, inne maja do 40MB (dodatkowe aplikacje?)

2. Czy ktos wie cokolwiek o istnieniu kuchni do B7350, albo jakiejs innej ktora by mozna wykorzystac?

3. Jak mozna zrobic dump "oryginalnego" romu i potem doprowadzic go do stanu "flashowalnosci"? Natknalem sie na wiele poradnikow ale zaden nie obejmuje B7350...

tak wiec @MaŁy_RaDeK jak masz poradniki to wrzucaj smialo Smile

pozdr
1. powtarzam poraz setny.... to nie w csc jest język, tylko kilka śmieci + informacja dla PDA jaki język ma wybrać więc jesli w PDA nie ma PL to i polski CSC nic nie da, tak da sie edytować CSC

2-3 teoretycznie to WM Professional 6.5.3, jak zrobic dumpa tez bylo opisywane a kuchnia moze da rade z o2

Dzieki za info.

Ad1: Wiem ze nie ma jezyka w CSC, ale jestem CIEKAW co tam siedzi i chcialem sie przyjrzec na wlasne oczy (i dowiedziec sie skad te roznice w rozmiarze). Jaki tool bylby godny polecenia zeby sie dobrac do zawartosci?

Ad2: Rozumiem ze o2=omniaII=gt-i8000?

Ad3: Dumpa moge zrobic pdocread zapewne ale nie wiem jak to poskladac z powrotem zeby sie flashowalo. Nie wiem tez ktore z "powszechnie" stosowanych metod mozna zaaplikowac do tego konkretnego modelu. Na XDA jest wiele roznych trikow ale wiekszosc na HTC...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości