[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
nightly grj90 cyanogenmod 7 samsung galaxy s

[ROM] [NIGHTLY][GRJ90] CyanogenMod 7 Samsung Galaxy S
Nie ma kodeków, wgraj sobie mx player lub zmień rom na miui też oparty na cm ale więcej możliwości zmiany wyglądu Smile
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz
witam
szybkie pytanie. Miałam rom ale jedna rzecz mnie powaliła.
czy wam tez nie zabija aplikacji ?? wgrany był android killer coś tam nie pamiętam do końca Smile
ale wyglądało to tak ze zabijałam aplikacje a one po chwil znowu same się otwierały (tak mi się wydaje)
Odpowiedz
Bo będą się uruchamiały w tle ale są nie aktywne, bynajmniej na jvt mam tak że jak ubije proces top po dłuższym czasie i tak będzie aktywny ale nie obciążający procesora (brak komsumpcji baterii) tak mi się wydaje
Odpowiedz
Walczyć z procesami (w większości) przy pomocy autozabijaczy nie ma sensu. Głównie właśnie ze względu na baterię, bo procesy i tak będą się uruchamiały samoczynnie, będą zabijane i znów się uruchomią, i tak w kółko. Jeśli nie chcesz, żeby jakiś proces/aplikacja się uruchamiały, polecam Startup Advisor, zabezpiecza wybrane aplikacje przed startem przy uruchomieniu telefonu, a potem pilnuje, żeby same się nie włączały. Podobną, a nawet bardziej rozbudowaną funkcjonalność ma Gemini App Manager (czy jakoś tak) ale Startup Advisor jest ZNACZNIE prostszy w obsłudze.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
wszystko ładnie pięknie ale wydawało mi się ze jednak one obciążały procesy. tak samo jak przeglądarka internetowa. jadła pakiet strasznie Smile dziękuje dziękuje za odpowiedz.

edytował ten post dnia 12-05-2011 o godz. 03:34 PM ponieważ:

Za pomocną wiadomość dajemy plusa Tongue

Odpowiedz
Witam
a jak jest z factory reset który uruchamia się tym kodem " *2767*3855# " który wpisujemy w dialerze , po wspisaniu go nic się nie dzieje a na innych romach robił sie właśnie FR
Odpowiedz
podobno na cyjanie nie dzialaja te kody, probwalem tez kiedys na miui tez nie dzialalo, pozostaje Ci zrobic wipe i formas pamieci wewnetrznej z poziomu telefonu na to samo wyjdzie..
Odpowiedz
USSD nie działa i na CM i na MIUI.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Format sam Sobie daj Plusa !!
Końcowo do mnie nie przemawia cały czas ten rom
Odpowiedz
to trzeba zmienic a nie marudzic Tongue
Odpowiedz

Skocz do: