W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
moonrom v 4 2

[ROM] MoonROM v.4.2
ExclamationExclamationExclamation WSZYSTKO NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ExclamationExclamationExclamation

MoonROM 4.2
Zmiany w stosunku do wersji 4.1:
-dodano aplikację Toggle2G
-dodano aplikację Pdroid
-dodano aplikację DSP manager
-dodano sterowniki dźwięku, które był maglowane w temacie o pogorszeniu jakości dźwięku [INFO][I9001] Nowe oficjalne ROM,y Samsunga pogarszają parametry telefonu.
-dodano kilka skryptów init.d i opcji w build.prop
-podmieniono kilka plików systemowych dla lepszej wydajności
-arabski patch dodaliśmy ze względu na to, że ROM pójdzie też na XDA

DOWNLOAD MoonRom_4.2 :

Kod:
https://hotfile.com/dl/154839291/48b8159/MoonRom_4.2.rar.html

Hasło do rozpakowania : supportsamsung.pl
Rozpakuj paczkę i wypakowany rom w postaci jednego spakowanego pliku wrzuć na pamięć fona , nie rozpakowujesz dwa razy a raz !!

MoonROM v4.1

- XXKQB (value pack) baza
- zipaligned
- deodexed
- rooted
- usunięte zbędne apki
- init.d scripts
- build.prop tweaks
- Beats audio drivers
- Sony Bravia engine
- fixed Wifi

2 Themesy:
- ICS (niebieski)
- Moon (żółty)

7 Kerneli:
- Vitaliy 26-23
- FeaCore nonOC
- FeaCore OC
- Cranium v9 OC
- Cranium v6 OC
- SkyHigh v1.4
- Stock KQB kernel

4 Launchery:
- TouchWiz 3
- TouchWiz 4.5
- DX Home
- Go Launcher EX

Rozszerzony pasek powiadomień - 12 przycisków (by Arek125):

Programy do wyboru:
-CPUMaster free
-Battery Drain
-NotiGo
-NoLock

Dodatek do Vitaliy kernel:
-AdrenalineShot ex v.14

Opcje:
- bootsound on/off (dźwięk startowy)
- bootanimation on/off (animacja startowa)

Galerie 3D
-stock
-cyanogen

to wszystko w AROMA INSTALLER
resztę sprawdźcie sami

Download MoonRom_4.2 :

Kod:
https://hotfile.com/dl/154839291/48b8159/MoonRom_4.2.rar.html

Hasło do rozpakowania : supportsamsung.pl
Rozpakuj paczkę i wypakowany rom w postaci jednego spakowanego pliku wrzuć na pamięć fona , nie rozpakowujesz dwa razy a raz !!

Dla tych, którzy mają problem z kartą SD na kernelu SkyHigh specjalnie przygotowana paczka pod MoonRom SkyHigh 1.4d instalować przez CWM.

Kod:
http://www.sendspace.com/file/z84kyi

Oczywiście instalujemy z poziomu recovery tak jak opisane w tym temacie

Moon theme (gold)

[Obrazek: shot000003b.png][Obrazek: shot000001a.png][Obrazek: shot000001t.png][Obrazek: sc20120419030720.png][Obrazek: sc20120419030651.png]
[Obrazek: sc20120419030634.png][Obrazek: sc20120419030550.png][Obrazek: sc20120419030048.png][Obrazek: sc20120419030101.png][Obrazek: sc20120419030457.png]

ICS Theme

[Obrazek: sc20120404171619.png][Obrazek: sc20120406145857.png][Obrazek: sc20120406150710.png][Obrazek: sc20120407181729.png][Obrazek: sc20120325124200.png]

Uwaga ExclamationExclamationExclamation Wgrywasz ROM na własną odpowiedzialność ExclamationExclamationExclamation

Moje skromne zdanie na koniec:
Jest to moim zdaniem najlepszy aktualnie wydany ROM na SGS+
Nie podałem bezpośrednich linków (chyba że mogę to poprawie) bo twórcy sobie tego nie życzyli bez ich zgody. Niestety na żadną wiadomość z pytaniem o pozwolenie nie otrzymałem odpowiedzi mimo obecności w danym czasie twórców na forum.
Jeśli dostane pozwolenie to poprawie temat i dodam linki puki co odnośniki do ich tematu na innym forum.
Odpowiedz
Drogi kolego jestem nowy na tym forum i przyznaję że całkowicie zielony jeśli chodzi o te zagadnienia.
Czytam i czytam i jest coraz gorzej. Dlatego stwierdziłem że sam nie zrobię tego bo nie wiem gdzie tego wszystkiego szukać a jak to wszystko wypakować zapakować itd.
No tragedja czy znasz kogoś kto odpłatnie jest wstanie zmienić mój galasy s + z orange mieszkam w okolicach Kartuz ale Gdańsk to nie problem.Ten zmodyfikowany soft czy jak mu tam właśnie to jest to.
Chodzi mi o kogoś kto ma wszystko co potrzeba na miejscu i pojęcie i wie co robi bo ja z telefonu zrobił bym kawał cegły.
Proszę o pomoc!
Odpowiedz
(03-04-2013, 11:27 AM)Arsen napisał(a): Drogi kolego jestem nowy na tym forum i przyznaję że całkowicie zielony jeśli chodzi o te zagadnienia.
Czytam i czytam i jest coraz gorzej. Dlatego stwierdziłem że sam nie zrobię tego bo nie wiem gdzie tego wszystkiego szukać a jak to wszystko wypakować zapakować itd.
No tragedja czy znasz kogoś kto odpłatnie jest wstanie zmienić mój galasy s + z orange mieszkam w okolicach Kartuz ale Gdańsk to nie problem.Ten zmodyfikowany soft czy jak mu tam właśnie to jest to.
Chodzi mi o kogoś kto ma wszystko co potrzeba na miejscu i pojęcie i wie co robi bo ja z telefonu zrobił bym kawał cegły.
Proszę o pomoc!

Witaj, Nikt w przyszłości Cię w takich sprawach nie wyręczy a robiąc wszystko według instrukcji na 100% Ci się uda wystarczy czytać ze zrozumieniem. Cała operacja łącznie z wgraniem CWM i innymi wymaganymi to dosłownie kilka/kilkanaście minut. Co do przerabiania przez kogoś to nie ma sensu, sam zrobisz to w kilka minut a przy okazy złapiesz bakcyla i będziesz testował różne romy. Ten z tego tematu już trochę ma i nie jest już chyba rozwijany i modyfikowany. Wiec ja osobiście nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o romy do S+. Jednak nadal uważam księżycowy za najlepszy. Spróbuj sam wgrać rom. Rób wszystko jak w poradnikach tutaj a uda Ci się na pewno. Jeśli mimo wszystko miał byś jakieś problemy czy coś to wieczorami jestem na sb i możesz pytać co i jak. A i inni na pewno tez pomogą.

Ps: Ja to z Małopolski Tongue
Odpowiedz
Wrzuciłby ktoś ten rom na jakiś serwer? Pytanie czy przez twrp go zainstaluje? Jaki kernel polecicie do niego?

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Zaraz zrobię wrzutę moment.

Kernel Sky High najlepiej chodzi aczkolwiek ostatnio jak motałem to na stocku chodzi równie dobrze ;]

Dodany link do pierwszego postu miłego pobierania link działa ;]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości