W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i9100xxki3 android 2 3 5

[ROM] I9100XXKI3 Android 2.3.5
I9100XXKG3

rom datowany na 15.09.2011 Stock.
Pierwszy rom z 2.3.5 na pokładzie.

PDA: I9100XXKI3
PHONE: I9100XXKI3
CSC: I9100OXAKI3

Kod:
http://www.multiupload.com/DYINYCRRD6

Zmiany:
- zmieniony TW (możliwość przesuwania ekranów na około)

Uwaga: rom wipe

Nie testowany.
Posiada stary bootloader który pozwala wejść w tryb download przez wtyczkę. Nowy ma to już "popsute".

Instalować jako PDA.
.

Odpowiedz
Ktoś już to testował?Tongue
Sory za błędy ale jestem dysortografem...
Odpowiedz
Szalej, będziesz pierwszy i opowiesz o wrażeniach.Wink
.

Odpowiedz
Troche z braku czasu a troche z lenistwa dopiero teraz zainstalowałem KI3 z CF-Rootem i CWM4Wink
Jak narazie po 10 min.testów jedyne co poprawili to TouchWiz można przewijać obie strony (po dojściu do końca wracamy na pierwszy ekran)Big Grin WIFI działa dobrze, GPS łapie ok, telefon ok. System Android 20% i 14%Shy
Odpowiedz
Kilka ciepłych słów na temat tego romu dodam. Po 1. Znacznie lepiej trzymająca bateria najlepiej ze wszystkich romów. 2. Lepsza jakość połączeń w zarówno w słuchawce jak i w głośniczku. Co do szybkości romu co tu można dodać jest szybko.
Odpowiedz
Ostatnio zauważyłem że nie mogę pobierać danych przez wifi niby jest połączone ale ani nie wysyła ani nie odbiera (wifi mam włączone 24h/doba) ale gdy się rozłącze i połącze ponownie to działa na jakieć 30min do 1 godziny i znowu muszę wyłączyć i włączyć.
Strasznie mnie to już irytuje miał ktoś już taki problem na KI3?
Odpowiedz
Specjalnie zrobiłem test od 23 do teraz miałem poprostu odpalone wifi z podłączeniem do routera i tak jak było można było pobierać dane tak i teraz. Może poprostu wgraj samo radio od tego romu raz jeszcze.
Odpowiedz
Wgrałem jakieś 30min. temu kernel Lulz-Kernel-Build-14-for-I9100-XWKI8 i jak narazie bez problemu wszystko stabilnie działaBig Grin
Zobaczymy co będzi dalejTongue
Odpowiedz
No to psuj dalej Big Grin
Odpowiedz
Ryzykanci żyją krócej ale lepiej :-P
Kernel jest bardzo stabilny i szybki (wynik w Antutu 7039) ale też prądorzerny. Po 3 godzinach zostało 90%

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości