W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc evo 3d shooter gsm oficjalne romy shipped roms

[ROM] [HTC Evo 3D Shooter GSM] Oficjalne ROMy - Shipped ROMs
dobra, ogarnalem juz szybszt i lepszy sposob, ale dzieki za pomoc
Odpowiedz
Witam mam pytanko zrobilem rota hotbot 1.5.3007 z playa metoda drucik czy moge teraz wgrać czystego andka z pierwszego postu teraz obecnie jest hotbot JuopunutBear 1.53.7777 . s-of rl radio 11.25.3504.06 m Superuser for recovery
Odpowiedz
jeśli masz s-off możesz praktycznie wgrać wszystko Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Czy s-off pozostanie po wgraniu oficjalnego, czy bootloader będzie zablokowany czy pozostanie odblokowany?
Odpowiedz
zablokuje się bo podmienisz hboota, jesli usuniesz hboota z paczki to nie powinno sie nic zablokowac (sam tam z GB na ICS przechodziłem)

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
prosze o pomoc kupiłem ten telefon i prubowałem powrotu do androida 2.3.4 i cały czas mi pokazuje zebym pobrał poprawną wersie a mam androida 4.0.3 [pobrałem 1 i 2 link wersi europejskiej i na wszystkich to samo ]
Odpowiedz
z tego co pamietam nie da się obniżyć z ics na gb jak juz się zaktualizowało hboota... moge sie mylic i w temacie cos sie zmienilo od kąd sprzedalem evo

Odpowiedz
Witam więc z tego co rozumiem jak ktoś ma już Androida 4.0.3 to niema możliwości powrotu do niszego Androida. Poprostu jesteśmy zmuszeni na to co już mamy a tak się cieszyłem że będę mógł sobie wgrać to co ja chce

No chyba że się mylę i jest jakiś sposób mój Android to:
ANDROID 4.0.3 / SENSE 3.6

JAK WCISNE VOL-/POWER

***** LOCKER ****
SHOOTER_U PVT SHIP S-ON RL
HBOOT 1.53.0007
EMMC-BOOT
MAY 22 2012, 01:06:07
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości