W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gingerbread 2 3 4

[ROM] Gingerbread 2.3.4
Rom postawiony na 2.2 z użyciem modułów 2.3.4 czy jakoś tak ... tyle wiem, jeszcze nie testowałem. Jutro ściągnę i napiszę co to jest, chyba że ktoś mnie uprzedzi. Zalecana instalacja na pamięci wbudowanej.
p.s. twórca chwali się naprawieniem sleep buga.

Tłumaczenie by google z koreańskiego :
Piernik Omnia 2 sd zewnętrznych wersja testowa uznanie 2.3.4 .. pamięci swap, ponjakdong (sterownik dźwięku działa poprawnie, możesz zadzwonić do rzeczywistości Nie wiotczeniu.) 3g pracy

[Obrazek: post-888653-1310266604_thumb.png] [Obrazek: post-888653-1310266614_thumb.png]

Kod:
http://www.megaupload.com/?d=YH65JSTN
Odpowiedz
(07-10-2011, 11:20 AM)Phenom napisał(a): Rom postawiony na 2.2 z użyciem modułów 2.3.4 czy jakoś tak ... tyle wiem, jeszcze nie testowałem.

Jest to bardzo wolna wersja w fazie testowej po koreańsku. Z ciekawości można zobaczyć ale nie liczyłbym na cuda.
Lepiej poczekać na kolejną wersje DevTeam z informacji na modaco wynika iż działają wszystkie sensory, nie ma problemów z WiFi, SOD i przerywaniem rozmów. Trzeba czekać, gdyż chcą wypuścić stabilną wersje, a mają kilka błędów do poprawy, jeżeli wszystko będzie tak jak piszą to będzie naprawdę rewelacja.

Odpowiedz
zainstalowałeś czy zgadujesz ?
Odpowiedz
(07-10-2011, 07:57 PM)Phenom napisał(a): zainstalowałeś czy zgadujesz ?

To są moje domysły, gdyż również śledze wątek na modaco i widziałem wymiane informacji pomiędzy "Sykim" i "voyteckst-em". Z tego co tam wyczytałem to voyteckst cały czas mu podpowiadał i był już zdenerwowany brakiem podstawowych pojęć, na podstawie tych informacji napisałem komentarz.
Oczywiście dobrze że "Sykim" coś robi, ale nie sądze aby ten rom był stabilny.
Odpowiedz
to ja go jutro wrzucę i zapodam wieści, wiem tyle że zawiera już sterowniki i jest multilanguage.
Odpowiedz
(07-10-2011, 09:22 PM)Phenom napisał(a): to ja go jutro wrzucę i zapodam wieści, wiem tyle że zawiera już sterowniki i jest multilanguage.

Jest super wolny (przede wszystkim z powodu braku dobrych sterowników 2d/3d). Poza tym gość nie do końca ma pojęcie co robi...
Co do modułów, to używa jądra w wersji 2.6.31 i jego modułów, a nie modułów froyo (czegoś takiego w ogóle nie ma).

Co do wersji 2.2, która jest planowana, to problem z dźwiękiem został rozwiązany i nie trzeba już używać aplikacji typu "Call Light".
Odpowiedz
Czyli ten ROM jest lepszy czy poprzednie Froyo?
Odpowiedz
(07-11-2011, 11:46 AM)amp92 napisał(a): Czyli ten ROM jest lepszy czy poprzednie Froyo?

GB? - w żadnym wypadku

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że na ŻADEN telefon z procesorem S36410 nie został wydany oficjalny GB. Najlepsza wersja na ten procesor, to tak naprawdę nieoficjalny CM7 na Spica.
Odpowiedz
u mnie po instalacji na pam. wew. w ogóle się nie włącza. A na SD szkoda instalować.
Odpowiedz
ale pocieszyliscie mnie ze cos sie dzieje w dobrym kierunku przynajmniejSmile
nie sledze watku na modaco, a u nas cisza (no bo jak cos sie bedzie dzialo to i u tutaj bedzie gadaneWink ) i myslalem ze projekt umiera;(
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości