W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
custom rom wm21916 arturn hypnosis mod

[ROM] [Custom Rom] ROM WM21916 ArturN – Hypnosis Mod
Dzięki uprzejmości kucharza Bysia z PDA Clubu, który udostępnił swoją kuchnię, postanowiłem spróbować, zmodyfikowałem i ugotowałem coś dla siebie. Rom ugotowany jest na build-ie 21916 czyli z belką u góry. Stery 3.14. Wypiek bazuje na czystym romie z Hypnosis 12 V (odblokowany dodatkowy ram). Romy Bysia zawsze były zbliżone do stockowych, ten jest trochę inny… Polecam do testowania.

- CHT 1.8.5.1

- Zoomer

- Facebook

- EndKey 4.5

- Dusk Graphics Cookies Mod v1.8.5 v2 False

- HTC Brians WM 6.5 taskbar bysio kaudii 2.2.1 2 1 False

- HTC Task Mnager v. 2.1

- XDA_UC_NET

- TCPMP

- LeoCPUSpeed v4

- NoData

- Dusk 6.5 Lockscreen v3.0

- StartMenu Grid 4

- klawiatura SWYPE PL v.3.19 (nie zasłania belki dolnej )

- MortSctript 4.3

- Shake and Save

Opery 10 nie dodałem, ponieważ mam zainstalowaną na SD (nie trzeba ponownie ustawiać )

Dla osób, które korzystają z Androida polecam doinstalować aplikację:
Kod:
http://www.multiupload.com/2NZ8VQLTKO

Procedura wgrania romu jest taka sama jak zwykle tzn. Wymagany HSPL (jeżeli nie ma), Task29, 2x HR. Romik super szybki, w porównaniu z romami 23xxx . Polecam

[Obrazek: screeny.jpg]

[Obrazek: ScreenShot13.png]
[Obrazek: ScreenShot22.png] [Obrazek: ScreenShot31.png] [Obrazek: ScreenShot4.png] [Obrazek: ScreenShot5.png]

[Obrazek: down.jpg]

update 1.11.2010
Kod:
http://www.multiupload.com/HRM2ALKA9O
Odpowiedz
Jestem właśnie w fazie testów. Powiem, że romik ciekawy. Narazie wszystko chodzi, andek 2.4.2 też. Jedynie kamera ma duże przycinki. Przydały by się dodatkowe widgety i tematy. Co jest potrzebne do stworzenia takiego Romu?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości