W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 45 głosów - średnia: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
custom rom new style v 1 2 by lobuz wm6 5 x

[ROM] [CUSTOM ROM] New Style v.1.2 by Lobuz_1 [WM6.5.X]
[21.04.2010][WM 6.5.5 BUILD 23563] [576MB] [New Style v.1.2] by Lobuz_1.

Moim zdaniem najlepszy rom z belką na dole. Po zainstalowaniu praktycznie jest już wszystko co powinno być. Używam od jakiegoś czasu i nie znalazłem żadnych błędów. Jest stabilny i śmiga aż miło. Po zainstalowaniu sugerowany 2x HR. Fajnym udogodnieniem jest (w odróżnieniu od romów z belką u góry) na dolnym pasku przycisk"Panel akcji" gdzie przypisane są skróty do podtawowych aplikacji No i sam WM 6.5.5. jest bardziej "finger friendly". Zmienione ikony. Jedyny (według mnie) malutki minus to zbyt "pstrokaty" dialer ale już się do niego przyzwyczaiłem. Polecam.

[Obrazek: screenshot1yi.jpg]
[Obrazek: screenshot2uj.jpg]
[Obrazek: screenshot3bd.jpg]
[Obrazek: screenshot4ym.jpg]

Link do romu:
Kod:
http://www.przeklej.pl/plik/newstyle-v-1-2-exe-0012dg5f32lq2j6
Odpowiedz
Potwierdzam. Wink
ROM perfekcyjny pod kazdym wzgledem!
HTC HD2 (Leo) - [07\May][SD\Magldr][BoxmaX.S3.5.v8.5][Runny HTC Sensation XL][Kmarc2.1 + KTytung r14]
-> po nieoficjalną wersję NAND można zgłaszać się do mnie...Big Grin

[Obrazek: 42283.png]
[Obrazek: 46751.gif]
[Obrazek: 43785.gif]
Odpowiedz
z którym radiem najlepiej lata?
Odpowiedz
Dobrze dziala z 2.10 i 2.12
Odpowiedz
dzieki, to potestuje bo wlasnie wrzucilem 2.10
Odpowiedz
Czy ktoś sprawdzał jak na tym romie śmiga android ?
"For though I fly through the shadow of the valley of death, I will fear no evil for I am at 70,000 feet and climbing."
Odpowiedz
A ja mam pytani o płynnośc ponieważ zamierzam pierwszy raz zmienić rom w swoim htc leo i zawsze denerwuje mnie ze ta animacja czy to pogody an głównym ekranie czy jak przewijam zegar aby dostać się do skrótów z deka przycina. Czy w tym romie to wystepuje? a moze macie sposób aby w stockowym romie tego nie było?
Odpowiedz
mlkgmk, w tym romie tez miewa lekka czkawke, ja ją wylaczeylem i dzialam bez zbednych bajerów. ROMik generalnie polecam, ladnie oprawiony graficznie i lepiej bateria trzyma. Calkiem stabilny, sciagam poczte, necik, automapa - wszystko dziala okej. Za pare tygodni bede (mam nadzieje) mogl sprawdzic jak telefon z tym romem dziala podczas obslugi poczty exchange - również podziele sie uwagami. Oczywiscie wszytskie te pochwaly nalezy czytac pamietajac ze system to wciaz winmo. pozdrawiam
Odpowiedz
Miałem ten rom przez pare dni. Ale po powrocie z Androida Sense (i w ogóle ekran Today) nie włączało sie. Dopiero po kilku resetach zaskakiwało. Używam teraz MaesusLeo_v2.8.7_Cookie_WWE i nie ma tego problemu. Także nic nie przycina przy aniamacjach pogody czy skrótów.
Odpowiedz
@Adramel
Prawdopodobnie ten rom co go masz jest po angielsku i chodz nie mam problemu z jezykiem to będąc polakiem wole mieć ROM po polsku.

@Bartuzi
Dzięki wielkie za info.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości