W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
barva 2 froyo

[ROM] BarVa 2.0 Froyo 2.2.2
przestałem się gniewać z adroidem i posiedziałem dłużej nad tą kompilacją. Muszę przyznać że projekt idzie w bardzo dobrym kierunku i ogólnie android na naszej Omni zaczyna działać bardzo sprawnie. Mimo trochę ślimaczej pracy, prawie wszystko działa bardzo dobrze, odpaliłem dzisiaj Google Maps, Market , pościągałem kilka gier np. AngryBirds Rio (działa super) i wszystko instalowało się oraz działało bez problemu.Chyba największy minius to mało wolnego ramu, bateria masakrycznie szybko spada i problem z niektórymi efektami graficznymi. Ale dobrze jest, oby było lepiej Big Grin
Odpowiedz
Nie wiem jak jest na chwilę obecną ale projekt zastopował ostatnio. Mnie też się podobało działanie antka na O2 choć naprawdę do większej zabawy to troszkę za mało.Wink
.

Odpowiedz
mam problem, ponieważ po odebraniu połączenia wyłącza się po kilku sekundach głośnik i mikrofon ( ale połączenie trwa), miałem tak kilka razy pod rząd. Ktoś też tak miewał ?
Odpowiedz
(06-08-2011, 07:48 PM)Phenom napisał(a): mam problem, ponieważ po odebraniu połączenia wyłącza się po kilku sekundach głośnik i mikrofon ( ale połączenie trwa), miałem tak kilka razy pod rząd. Ktoś też tak miewał ?

Kiepsko szukałeś ;-)

Obejście tego problamu to np. aplikacje z marketu: Call Light albo Keepscreen.

Co do ramu, to nie wiem czy uda się coś zaradzić. Z g3d nie bardzo można coś uciąć (no może 1mb z 32), z systemu chyba też nie za bardzo. No chyba, że by ktoś zaczął grzebać w phone i eboot (ale to akurat może mieć opłakane skutki).
Odpowiedz
no niestety dzisiaj już nie odpalił, zawiesza się przy ładowaniu kernela ... a nic od wczoraj nie instalowałem itp. Szkoda Dodgy
Odpowiedz
raportowalem juz kilka razy o zlym linku,wstawcie swiezy,jak mozecie,z góry thx Smile
Odpowiedz
Jakby ktoś go miał to napewno byłby uaktualniony Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości