W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android 2 1 eclair xtek mod10 quot vader

[ROM] Android 2.1 Eclair XTeK_mod10 "Vader"
Niestety czasem troche trzeba sie nawciskac, troche to irytujace jak chcesz cos na szybko zrobic Tongue Testowalem kilka przegladarek, jak zwykle najlepiej pracuje mi sie na Operze, XScope troche muli nie mowie o tej wgranej bo moj elefon na niej wariuje szczegolnie klawiatura ekranowa. Aha takie pytanko jeszcze jak sie zamyka aplikacje tylko przez ATM czy da sie przekonfigurowac na jakis klawisz ?? U mnie klawisz do blokowania i czerwona sluchawka dziala jako to samo, klawisz od aparatu sluzy do cofania a klawisz cofania wywala do glownego pulpitu i wrzuca aplikacje w tlo.
Odpowiedz
(04-13-2011, 04:40 PM)Faful napisał(a): Niestety czasem troche trzeba sie nawciskac, troche to irytujace jak chcesz cos na szybko zrobic Tongue Testowalem kilka przegladarek, jak zwykle najlepiej pracuje mi sie na Operze, XScope troche muli nie mowie o tej wgranej bo moj elefon na niej wariuje szczegolnie klawiatura ekranowa. Aha takie pytanko jeszcze jak sie zamyka aplikacje tylko przez ATM czy da sie przekonfigurowac na jakis klawisz ?? U mnie klawisz do blokowania i czerwona sluchawka dziala jako to samo, klawisz od aparatu sluzy do cofania a klawisz cofania wywala do glownego pulpitu i wrzuca aplikacje w tlo.

Sterowniki graficzne są od szpicy. Grafa nie szaleje.Wink
dotyk nie jest dopracowany, nie ma kalibracji niestety.
co do klawiszy to są tak jak je twórcy zmotali. Można ie zmienić.
Tutaj masz wątek o tym: http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=2782
.

Odpowiedz
Panowie, że zapytam... śledzę ten wątek od początku ale nie znalazłem info dotyczące baterii. Jak to wygląda na O2??? W stosunku do WM oczywiście.
Odpowiedz
jak wieczorem ładuje, to potem nastepnego wieczoru musze znow. ale tak na 35h mniej wiecej starcza przy normalnym uzytkowaniu. zaznaczam ze nie uzywam wifi
Odpowiedz
Ja jestem zaskoczony, przy ostatnim update mam przy nie używanym fanie po około 12h. 85% baterii.
Jedynie co to kilka smsów i parę min. rozmowy.
Jak kolega pisze trzyma max coś koło 30-kilku godzin.
Ja zazwyczaj ładuje przez noc, rano odpinam.
.

Odpowiedz
Mi bateria wytrzymuje jakies 8 godzin, ale ja glownie smigam po necie i caly czas sie fonem bawie. I mam takie male pytanko, I8000 jest na AMOLED`zie z tym ze windows mobile ogranicza wyswietlacz osiagajac tylko 64k kolorow, a jak jest z androidem wyciska wszystko z wyswietlacza?
Odpowiedz
(04-13-2011, 08:45 PM)Faful napisał(a): Mi bateria wytrzymuje jakies 8 godzin, ale ja glownie smigam po necie i caly czas sie fonem bawie. I mam takie male pytanko, I8000 jest na AMOLED`zie z tym ze windows mobile ogranicza wyswietlacz osiagajac tylko 64k kolorow, a jak jest z androidem wyciska wszystko z wyswietlacza?

Jeszcze nie - jest na liście rzeczy do poprawienia.
Odpowiedz
u mnie pojawia sie jeszcze jeden problem

zdaza sie ze nie mozna sie do mnie dodzwonic, lub sa dwa-trzy sygnaly i od razu wywala na skrzynke pocztowa.

nie wiem czy przypadkiem nie jest to problem z wybudzaniem, czy moze kwestia jest innej materii.

czy ktos mial podobnie, czy znowu tylko u mnie balagan powstal?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości