W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
samsung galaxy s5 sm g900f android 4 2 kk g900fxxu1ance g900fxeo1anc7

[ROM 4.4.x] Samsung Galaxy S5 [SM-G900F] [Android 4.4.2] [KK] [G900FXXU1ANCE] [G900FXEO1ANC7]
Model: SM-G900F
Model name: GALAXY S5
Country: Poland
Version: Android 4.4.2
Changelist: 1182732
Build date: Mon, 31 Mar 2014 03:19:07 +0000
Product Code: XEO
PDA: G900FXXU1ANCE
CSC: G900FXEO1ANC7
MODEM: G900FXXU1ANCE

Download
Kod:
http://dl2.sammobile.com/M1FZQy8rLD1ULys0NjcuTURYLyssPEUpKy1SKCstJloOARlJU0FDXl1d/G900FXXU1ANCE_G900FXEO1ANC7_XEO.zip
http://terafile.co/e738690f8241
http://rapidgator.net/file/0b98e68d126782b7b5f51a1da7ed8bc6

Instrukcja wgrywania ROM'u

Wypakuj zip'a z ROM'em
Odpal ODIN'a v 3.09
Odpal Download Mode kombinacją (vol-) + (home) + (power)
Podłacz telefon system zainstaluje sterowniki (potrzebujemy Samsung Kies3) aby się zainstalowały i poczekaj na niebieskie okienko przy porcie.
Dodaj plik z wypakowanym ROM'em w miejsce AP/PDA
Upewnij się, że na 100% masz NIE ZAZNACZONE RE-PARTITION (ma byc zaznaczone tylko AUTO REBOOT i F. RESET TIME) !!
Kliknij START i poczekaj cierpliwie kilka minut na wgranie systemu i samoczynny restart telefonu

Wgrywasz Oryginalne oprogramowanie SAMSUNGA, jeśli boisz się o flage KNOX gwarantuje, że takowa się nie nabija Wink
Flaga KNOX nabija sie po sflashowaniu "obcego" recovery.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
A jak jest z rootem??? też nabija flage jak w note3??
Odpowiedz Firefox Windows 7
tak identycznie jak w NOTE 3
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
no to macie lipe Big Grin Big Grin robisz root'a?? Big Grin czy już zrobiłeś? Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows 7
Bije się z myślami Big Grin
Odpowiedz Google Chrome Android 4.4.x KitKat
Zara ja was zbije, robiś rootaa!! Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
a nie jest tak ze nie uwala Ci knoxa bo wgrywasz ROM z tego samego csc ? jakbyś wgrał powiedzmy IDE z orange to na sete by uwaliło
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
NIE własnie jak masz inne CSC np IDE z orange, po flashu tego ROMu i full wipe zmienia się na XEO,
można też bedzie tak debrandowac telefon, w sesie tak jak z NOTE3 jesli paczka CSC nie bedzie zawierała naszego obecnego CSC a bedzie to inne CSC np z australii (czysto teoretycznie), to po flashu ROM'u (odpalic tel) full Wipe odpalic tel, poczekac z 10 minut i uruchomic ponownie i powinno sie ustawic na XEO, było kilkaprzypadków na forum android.com.pl ze brandowane telefony po wgraniu Odinem ROM ustawial csc na XEO. Ja mam S5 bez brandu CSC:XEO

KNOXA uwalisz tylko i wyłacznie jak wgrasz recovery 2e, a bez recovery wiadomo ze nie zrobisz nic by tą flage uwalic, nie można uwalic KNOXA wgrywajac Samsungowskie oprogramowanie.
yhm... dobrze wiedzieć Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
Dokładnie, w S4 też tak jest na najnowszym romie i też opisane.
Można w prosty sposób odbrandować fona bez zmiany CSC za pośrednictwem apki a i trza było mieć przy tym roota co wiązało się z 0X1.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości