W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cm10 1 4 2 06 12 13 cyanogenmod 10 prestigio pmp5870c

[ROM 4.2.x] [cm10.1][4.2.2][06.12.13] CyanogenMod 10.1 Prestigio PMP5870c
Czy posiada ktoś stockowe boot.img , gdyż chcę wgrać CrystalROMa, a CM używa customizowanego boot.img tak jak jest napisane na początku tematu :Big Grin
Odpowiedz
i will try now, thx bro
Odpowiedz
Czy mógłbym prosić o reupload romu itd ?

EDIT:Link mi nagle zaczął działać Big Grin
Odpowiedz
Witam,
Wczoraj wgrałem cyanogena z tego tematu, jednocześnie przywracając tablet do życia, lecz mam pewien problem. Wszystko działa poprawnie, tylko domyślna orientacja jest odwrócona o 180*, tzn. Bootanimacja jest na odwrót, aplikacje pionowe też. Czy wie ktoś jak naprawić ten problem?

Kuba2k2
Dodatkowo wyjście hdmi nie działa: na tv pokazuje sie obraz, ale wcale sie nie zmienia, jakbym włączył stopklatkę.
Proszę o pomoc!
Odpowiedz
co mamy pomóc, jak zainstalowałeś czysty system i takie rzeczy się dzieją i przeszkadzają to wróć do stock ROMu i będzie ok.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Czy można się spodziewać update do cm 10.1 lub poprawek z obracaniem ekrranu i hdmi ?
Odpowiedz
Na pewno nie Smile