W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cm10 1 4 2 06 12 13 cyanogenmod 10 prestigio pmp5870c

[ROM 4.2.x] [cm10.1][4.2.2][06.12.13] CyanogenMod 10.1 Prestigio PMP5870c
hmm nie widzę żadnej nowości na stronie projektu
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jest wersja w której działa dekodowanie HW i jest polepszona wydajność. Na poziomie stocka. Pozatym w ich 4.2.2 też poprawili i działa ładnie tylko nie mogę go zabootować.
Life is one big game...
Odpowiedz
Gdzie

Wysłane z mojego LG-D802

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
"Build v3.4 - full functional
hw-decoding and hwcomposer
on 3.0.8+ kernel ;-) "
"Antutu 4.5: 15.608 @1,6GHz, 16.459 @1,7GHz, 16.765 @1,8GHz
Antutu 5.0: 19.254 @1,6GHz, 20.877 @1,7GHz, 21.735 @1,8GHz"

http://crewrktablets.arctablet.com/?p=2315

To co do AOSP

"Release v1.4 Speed Edition ;-)
full functional hw-decoding and
hwcomposer on 3.0.8+ kernel,
no rotation artefacts
Antutu 5.1: 19.918 @1,7GHz"

http://crewrktablets.arctablet.com/?p=1913

Reszta popatrzeć na screeny z antutu które mówią same za siebie.
Life is one big game...
Odpowiedz
faktycznie, wybacz, zmyliło mnie to że nie podali w temacie nowej wersji i nie zmienili dat Smile może za to się zabiorę w wolnej chwili. Teraz jestem zajęty z doprowadzaniem forum do porządku Smile

Odpowiedz
@up mam nadzieje jednak ze weźmiesz sie za to Wink

Zna ktos jakiś inny rom oparty na zmianach ktore przed chwila zostały przedstawione ?
Odpowiedz
Z CM10.1 Jakoś sobie poradziłem i odpaliłem. Działa podobnie do stocka. Tyle że w nena2 różnica FPS=8. Chciałbym sprawdzić AOSP gdyż wyniki testu 3D są ciekawe. Około 4k na samym 3D. Tyle jest w stocku. Ale nie daje sie dziad odpalić. Wrzucam stock kernel,boot,recovery i kicha. Próbowałem każde osobno i również porażka. Pokazuje logo kernela i następuje reset. Po wgraniu paczki z innymi sterownikami mali/gralloc działa ale wydajność taka sama jak w poprzednich buildach.

Edit: Udało mi się również odpalić AOSP 4.2.2. Ten działa jak torpeda. Tylko nie działa montowanie karty sd i pamięci wewnętrznej oraz wifi. Nie mam narazie pomysłu jak się z tym uporać ale rotacje ekranu i kamery naprawiłem więc i może to się uda Big Grin
Life is one big game...
Odpowiedz
No to może coś z tego ci wyjdzie. Smile
Cieszy że coś tam "motasz" hehe.
.

Odpowiedz
Jakieś pomysły jak naprawić WIFI oraz montowanie pamięci ? Zdaje mi się że podobny problem miał Ryrzy przy CM10.1. Jeśli będziesz w stanie to opisz co zmieniłeś a ja postaram się to zrobić w AOSP. I był by rom rakieta ;p bo naprawdę fajnie działa,nie zacina się itp.
Life is one big game...
Odpowiedz
Ja nie mogę wejść do tego trybu download.

AHA MAM WINDOWS PREVIEW FOR DEVELOPERS 10
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości