W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom recovery orion 70l fabryczny v2 05 4 2 twrp 6

[ROM 4.2.x] [ROM/RECOVERY] Orion 70L Fabryczny ROM V2.05 4.2.2 + Recovery TWRP 2.6.0.0
Na prośbę kilku użytkowników udało się po długich pracach i testach stworzyć custom recovery dla taba GoClever Orion 70L. Dzięki recovery (tutaj dotykowe TWRP) możemy robić kopię zapasową aktualnego ROMu, wgrywać custom ROMy i wiele więcej... Smile

Jest to fabryczny ROM V2.05_20130927 z dodanym recovery TWRP. Recovery to obsługuje się całkowicie dotykowo. Bazą jest recovery TWRP 2.6.0.0 by Christian Troy, które dostosowałem odpowiednio pod ten tablet żeby wszystko działało jak powinno Smile

Instalacja:
ROM instalujemy normalnie poprzez PhoenixSuit (Uwaga! Utracą się wszystkie dane !!),

Jak wejść w recovery:
Po instalacji, aby wejść w recovery musimy włączyć opcje debugowanie USB w ustawieniach programowania, następnie podpiąć taba do komputera na którym mamy Android SDK i w konsoli wpisać

Kod:
adb reboot recovery

Tablet powinien zresetować się do recovery Smile tu już możemy robić co chcemy Smile

Link:
Kod:
http://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358558334

Uwaga. Oczywiście nie ponoszę odpowiedzialności za ew uszkodzenia taba itp itd Wszystko robisz na własną odpowiedzialność !!

Uwaga2 Proszę o nie kopiowanie tego tematu na inne fora !! Jeśli chcecie gdzieś to zamieścić napiszcie a zrobię to sam lub wydam zgodę na to !!
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
wstawiłbyś na szybszy hosting te pliki bo pobiera się po 100 kB/s ;( a internet mam 16 MB/s .. onedrive , dropboxa , albo jakiś inny
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Goo im dziala ok... do 1mb nawet dobija. Pewnie dzis maja ruch duzy. Sprobuj z rana Smile

Wysłane z mojego LG-D802

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
Nie wydaje mi się, żeby to było przez samo przeciążenie... U mnie transfer w porywać do 25 KB/s :/ Chyba jednak lepiej by było wstawić po prostu na tego DropBox'a, bo pobieranie 800 MB z taką prędkością to katorga
Czasem na Goo im tak jest, że się zapycha. Teraz jest w miarę okej, czyli męczarni nie ma, ale transfer nie porywa ~ 450 kb/s.
Odpowiedz Google Chrome Linux
można prosić o re upload? bo juz nie ma pliku na serwerze
Jest na mirrorze nadal...

Wysłane z mojego LG-D802

Odpowiedz Tapatalk
aktualizacja linków do stabilnego http://www.androidfilehost.com

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
wszystko ok tylko nie mogę sobie poradzić z tym trybem recovery tzn. nie wiem jak wejść gdzie mam wpisać to adb.... android sdk zainstalowałem itp.. proszę o rade Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości