W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
xxlsj aroma ronondex atypicalrom 1 100

[ROM 4.1.x] [XXLSJ][Aroma] RononDex AtypicalROM 1.0.100
Ufff... Kamień ze serca mi spadł (szkoda tylko, że na palce u nóg) Big Grin

No... Jeśli działa to powodzenia życzę Big Grin

Odpowiedz Opera Windows 7
Dzięki za roma dobra robota :D
Jednak u mnie jest kilka małych błędów, a mianowicie>
czasami nie chce się odblokować za pierwszym razem i musze kilka razy wciskać power,
po włączeniu trybu offline na pasku skrutów nie można wyjść z tego trybu dopiero w ustawieniach,
zdarza się że wywala programy po włączeniu (za drugim razem już działa)
Poza tym super i czekamy na kolejne wersje:D
Sory za błędy ale jestem dysortografem...
Odpowiedz Opera Windows 9x/NT/2000
Jestem pod wrażeniem, ten Rom działa jak na razie u mnie wyśmienicie. Miałem wszakże problemy z instalacją. Chyba dopiero po piątym razie udało się. Myślałem że pozamiatane... I po telefonie. Bardzo dziękuję za świetną robotę. Już miałem wymieniać SII, a teraz jest tak jakbym go dopiero kupił. Pozdrawiam serdecznie. :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz Firefox
Nooo rom na 4.1.2 z tego wycieku to praktycznie odmładzanie sprzętu.
Panowie pamiętać o plusikowym dla kolegi bo tylko tak na forum dziękujemy, to jedyna zapłata za godziny spędzone przy tworzeniu tak zacnego romu i innych pożytecznych wstawek na forum.
.

Odpowiedz Opera Linux
(12-23-2012, 08:26 AM)XTeK napisał(a): (...)to jedyna zapłata za godziny spędzone przy tworzeniu tak zacnego romu i innych pożytecznych wstawek na forum.

jak jedyna... jeszcze można przelew zrobić Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
...Materialista Big Grin
.

Odpowiedz Opera Linux
(12-23-2012, 08:49 AM)Ryrzy napisał(a): jeszcze można przelew zrobić

E... Jakoś nie kręci mnie ta forma "wdzięczności". Ja wolę konstruktywne uwagi odnośnie tego co robię - a robię dla własnej satysfakcji Big Grin

Odpowiedz Opera Windows 7
witam,moze ktos napisac ile powinno trwać instalowanie tego romu ?
Instalacja około kilku min.
Jeżeli trwa więcej to wyłącznikiem potraktuj fona i do recovery, ponownie zainstalować bo może masz bootloopa
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
a co to ten bootloopa bo jestem zielony

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości