W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
stockowe romy dla pmp5870c rkandroidtool

[ROM 4.1.x] Stockowe ROMy dla PMP5870C RKAndroidTool
leci, bedzie za jakies 15 min... btw jest jeszcze stockowy 1.0.8 w drugim temacie w formacie serwisowym
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Linki niby są i działają, ale pobieranie się nie chce rozpocząć, czy to u mnie tak tylko?

edit: jednak to tylko hosting jak zwykle jakieś prace przeprowadza.
Odpowiedz
Nie moge juz z tym goo.im ... postaram sie zrobic mirrory calego downloadu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
z tego co widze powoli pliki wracają na miejsce... moze w koncu goo.im będzie dzialal jak powienien Big Grin

Odpowiedz
(11-16-2013, 07:03 PM)Ryrzy napisał(a): z tego co widze powoli pliki wracają na miejsce... moze w koncu goo.im będzie dzialal jak powienien Big Grin

Niestety, ale nic z tego. Za 10 razem dopiero zaczyna pobierać plik, a i tak go nie pobierze tylko kończy po 10-30MB. Tylko Yode v4 udało mi się jakoś pobrać za którymś już razem.
Odpowiedz
wszystkie 3 da się pobrac bez problemu, wlasnie to robie i każdy sie pobiera poprawnie

Odpowiedz
To może wczoraj coś tak nie za bardzo to goo.im działało, chociaż za którymś razem już mi pobrało. Chociaż teraz tak sprawdzam, do tego na innym internecie i nadal ciężko. Może zależy od pory dnia, bo coś tam w sumie robią na tym goo.im
Odpowiedz
jupiii kocham cie za ten temat Big Grin:*****
Odpowiedz
Mam taki problem...
wgrałem ten rom i wszystko było niby ok...
zrobiłem factory reset z poziomu menu (nie wykrywało pamięci) i... koniec, tablet nie chce się uruchomić.

przy próbach ponownego wgrania systemu wyskakuje błąd
"ERRORBig Grinownload file failed
ERROR:Run failed"

Co mam zrobić?
Dodaję Treść Log'u:

Odpowiedz
jak się łączy z kompem to nie ma jeszcze tragedii Big Grin zassaj to:

http://www.modaco.pl/Thread-ROM-4-1-x-PM...ryczny-ROM

zamiast Upgrade wybierz Restore, jak to nie pomoże to bedzemy myslec dalej Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości