W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom yoda v5 dla pmp5870c

[ROM 4.1.x] [ROM] Yoda v5.0 dla PMP5870C
Tak, kilkunastominutowe próby wykonywałem i kicha. 2 różne kable OTG (fabryczny i kupny). Strasznie dziwna sprawa.
Odpowiedz
dobrze by bylo jakbyś miał możliwość przetestowania na innym modemie
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jutro będę miał Łałej E173 to zobaczymy Smile
Odpowiedz
Smile oki to czekam na relacje

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Z E173 wszystko pięknie działa. Czyli mój modem ma problem z tym tabletem. Prestigio leci w uja z tą listą wspieranych modeli Tongue
Odpowiedz
może i lecą w wuja, ale może też być tak że działa jakąś wersja powiedzmy e173-1 albo z jakiejś konkretnej sieci tylko testowali na niej Smile

Odpowiedz
No ale jak nie działapod wszystkimi ddostępnymi softami to musi być coś na rzeczy :-)
Kiedy Yoda 4.0 Big Grin?

XTeK edytował ten post dnia 10-14-2013 o godz. 03:46 PM ponieważ:

Na przyszłość staraj się nie pisać postu pod postem tylko edytuj poprzedni. Wink

Odpowiedz
Jeżeli jest możliwość proszęo wrzucenie na inny hosting goo.im coś się sypie.
Odpowiedz
już działa goo.im

btw, zmotywowany modem, który pojawił się dla naszego taba (zmienione ikonki) postanowiłem tez trochę pogrzebać z ikonkami Smile w v4.0 będzie do wyboru w AROMa installer zmodowany framework z takimi ikonkami:

[Obrazek: 01.PNG]
[Obrazek: 02.PNG]
[Obrazek: 03.PNG]
[Obrazek: 04.PNG]

poza tym będzie nowa klawiaturka dodana Smile z innego prestigio, wygląda ładnie i jest wygodna

[Obrazek: Screenshot_2013-10-19-13-08-21.png]
[Obrazek: Screenshot_2013-10-19-13-14-46.png]

Odpowiedz
Don't forget my SD swap mod, somebody may appreciate it I hope. ))
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości