W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom yoda v5 dla pmp5870c

[ROM 4.1.x] [ROM] Yoda v5.0 dla PMP5870C
sorry, but i don't know how i can help you ;/ strange....
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
'Maly' gratisik do romu :p udalo mi sie w koncu zrobic od podstaw cwm recovery dla naszego taba, co za tym idzie moge tez kompilowac twrp czyli dotykowe recovery. .. jeszcze kilka drobnych poprawek i udostepnie to Big Grin

[Obrazek: 20131005_221917.jpg][Obrazek: 20131005_221217.jpg]

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Rom super, ale żadnych apnow nie ma, do tego nie mogę nawet ich dodać. Jakieś solucje?
Odpowiedz
dziwne dziwy bo jest cała lista + nawet aero2 dodane... sprawdze to jutro z modemem w pracy czy łapie apny

Odpowiedz
Tak jak mówię, u mnie pusta lista, a jak chce dodać to nie ma możliwości zatwierdzenia nowego apna
Odpowiedz
a modem wpięty i widzialny ?

Odpowiedz
Tak, ZTE MF637 oficjalnie wspierany
Odpowiedz
oki, jutro to sprawdze, dzieki za info

Odpowiedz
Teraz widzę ze nie wykrywa modemu. Powinno wskoczyć z automatu mcc i mnc przy ustawianiu apn a nie wskakuje. Pytanie dlaczego skoro tablet wspiera ten model

EDIT: Przeflaszowałem modem wszystkimi dostępnymi softami i nadal nie hula z tabem Sad
Odpowiedz
na moim działa jak należy... próbowałeś kilka razy przepinać go i odczekać chwilę ? chwile to trwa nim załapie modem na tym tabie

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości