W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom yoda v5 dla pmp5870c

[ROM 4.1.x] [ROM] Yoda v5.0 dla PMP5870C
(08-27-2013, 06:29 AM)Ryrzy napisał(a): raczej wątpię żeby był jakiś problem w samym ROMie.

Zgadzam się, na oryginalnym romie było podobnie. Moje pytanie jest bardziej z gatunku czy "ten typ tak ma". Proszę o informację od innych użytkowników. Wiem również, porównywanie do Taba 2 jest nie na miejscu. Ale tak szybkie rozładownie baterii jest trochę niepokojące. Pierwszy raz mam do czynienia z firmą Prestigio i sprzętem klasy "budżetowej".
Odpowiedz
jest to całkiem możliwe... "ten typ tak ma" właśnie Smile długo się ładuje a krótko trzyma. coprawda nie uzywam duzo taba ale mam w tej chwili 14h a baterii 68%

50% - tablet nieaktywny
42% - wyświetlacz Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ile masz wyświetlacza w minutach?
Odpowiedz
16 minut Big Grin
po prostu od wczoraj niemal nic nie robilem tylko ROMa wgrałem także moje testy są niemiarodajne Tongue

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dziękuję za informacje, czekam na V3 Twojego romu. Może będzie lepiej, powodzenia.
Odpowiedz
do v3 prosił bym :-)
Titanum backup
i Greenify] (może pomóc z baterią)
Odpowiedz
titanium ok, taki tez miałem zamiar dodać Wink ale to drugie to nie wiem co to nawet, pozwole sobie nie dodać Smile i tak juz ok 80MB wiecej zajmuje v3 przez te wszystkie apki Tongue

Odpowiedz
Greenify ma oszczędzić baterie :-) Dziś przetestuje...
co do ilosci MB ... to raczej niema znaczenia (chyba że dla systemu - w tym przypadku można by zrobić paczkę która by instalowalać soft na wewnętrznej karcie - partycji )
Odpowiedz
nie ma znaczenia, instalej zainstaluje tylko to co wybierzesz, cała reszta zostaje grzecznie w archiwum Big Grin

Odpowiedz
a ja mam pytanko czy dalo by rade dodac action launcher pro

ponizej instalka pro poslodzona

launcher

a tak sie prezentuje
action luncher pro

jest fajnie zrobiony lista programow wyjezdza z prawej strony tableta,mozliowsc zablokowania
ustawienia ikon na pulpicie itp

i druga sprawa czy nie mozna by dodac opcji przejscia do cmw odrazu z opcji wylaczania tabletu tak zeby nie trzeba bylo klikac vol i power ta opcja bylka w ktoryms z romow ktore sa w tym wontku

to takie moje drobne sugestie
czekam na pozytywne rozpatrzenie Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości