W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rom yoda v5 dla pmp5870c

[ROM 4.1.x] [ROM] Yoda v5.0 dla PMP5870C
Można prosić soft na inny serwer. Problem z zassaniem
Odpowiedz
Jak tylko dobrne do domu to zrobie mirrora

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
dodany mirror drop box

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Poszło bez full wipe z v1.0 i jak narazie działa bez zarzutu.
Odpowiedz
Rom zainstalowany i działa, najważniejsze że bez śmieci od Prestigio. A tak w ogóle to użytkownik systemu android powinien mieć możliwość usuwania tych wszystkich dodatków od producentów bez tych wszystkich zabaw z rootem itp. wiem mało prawdopodobne ale pomarzyć możnaSmile
Dzięki za rom.
pzdr
Odpowiedz
Na początku jako nowy na forum witam wszystkich!

Jako nieustraszony tester różnych romów (dla moich galaksiaków) zainstalowałem ten rom na Prestigio mojej "lepszej połówki" - jak na razie wrażenia po kilku minutach jak najbardziej pozytywne. Wielkie podziękowania dla Twórcy tego romu.

PS.

W nazwie pliku z romem jest literówka - "Yoda_v2.0_PMP5780C" powinno chyba być "5870", to może wprowadzać w błąd.

Pozdrawiam OldJumbo.
Odpowiedz
dzieki za zwrócenie uwagi Wink poprawie, w wersji 3.0 dodam aroma installer, dzieki czemu podczas insrtalacji bedzie mozna wybrac co chce sie zainstalowac a co nie Smile

Odpowiedz
Jak wygląda u Was zużycie baterii w uśpionym tablecie. W moim przypadku po 4 godzinach od naładowania do 100% nam 75% baterii.
Reszta wygląda następująco:
Tablet nieaktywny 48%, 4h
Wi-Fi 25%, 4h
Ekran 18%, 1m
System Android 7%, 1m
W porównaniu do mojego Taba chyba spada trochę za szybko, oceńcie.
Odpowiedz
raczej wątpię żeby był jakiś problem w samym ROMie. Jest to po prostu odchudzony stock, więc teoretycznie powinno trzymać tak samo jak nie lepiej (z powodu braku apek prestigio i ota)

Odpowiedz
tak bedzie wygladal installer Smile

[Obrazek: 1.png][Obrazek: 2.png][Obrazek: 3.png][Obrazek: 4.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości