W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jelly bean swift project by ml14 v3 5 final vol 2

[ROM 4.1.x] Jelly Bean Swift Project by ml14 v3.5 [Final vol.2]
Wprowadzenie:
(AOKP) JB Project 2.0 to nowa odsłona mojego romu którego znajdziecie pod tym linkiem:klik
Teraz jednak za rom bazowy posłużyło mi AOKP użytkownika rishabh.raj37, rom jest bardzo szybki i stabilny.
Informacje o romie(zmiany itd)
Rom jest dużo inny od poprzedniego, zmienione zostały w stosunku do poprzedniej wersji zostały:
Cytat:-Rom bazowy;
-Boot animacja, teraz jest z Xperii Z.;
-Niestety trzeba doinstalować gapsy (jeśli się chce Sklep Play);
-Można dodać pasek nawigacyjny(Home,wstecz...) na ekranie;
-Nowe zarządzanie smartphonem(wydajność itd.);
-Jeszcze szybsze uruchamianie systemu i aplikacji;
-I jeszcze parę drobnych zmian(chodzi głównie o aplikacje systemowe).
-Kernel 2.6.35.10

Zalecane ustawienia procesora to taj jak na powyższym screenie(oczywiście większe taktowanie też można), w ustawienach programistycznych zaznaczyć "Renderowanie na GPU" i w wydajności ustawienia tak jak na poniższym screenie:
[Obrazek: Screensho_npxherh.png]
[Obrazek: Screensho_npxpqwe.png]
Partycja systemowa zależy od tego czy wgrywamy gapssy czy nie(zalecam nie wgrywać gdyż one zmulają fona).
Bez gapssów to 170MB wystarczy ,a z to 230MB jest odpowiednie. Udostępniam dwie wersje oryginalne i przerobione prze ze mnie(nie wiem czy działają, bo ja nie nie wgrywam ich)

Instalacja:
Standardowa, jak każdy inny rom tylko że po nim instalujemy gapssy(lub nie).
1.Wrzuć rom na kartę pamięci.
2.Wejdź w Recovery. Zrób wipe data,cache i system.
3."Instal zip from sdcard", a potem "choose zip from sdcard". I wchodzisz do scieżki w której jest rom i zatwierdzasz.
4.(Nieobowiązkowy)To samo robimy z gapssami.
5.Rebootujemy i cieszymy się JB na naszym swifcieSmile

Wszelkie błędy proszę zgłaszać w tym temacieSmile

Download:

Link do romu:
Kod:
http://www6.zippyshare.com/v/31397842/file.html

Link do gapssów:
Kod:
http://www40.zippyshare.com/v/57061818/file.html

Link do gapssów przerobionych:
Kod:
http://www73.zippyshare.com/v/72625511/file.html

Najnowsza wersja romu na drugiej stronie
[Obrazek: sygnajpg_napnwew.jpg]
Odpowiedz
Razem z użytkownikiem mateooshn staramy się by rom był jeszcze lepszyWink Wersja 2.1 już we wtorek, a ja przedstawiam przerobione gapssy tego użytkownikaSmile
Wersja v1:
Cytat:- Dodano najnowszą dla ICSa wyszukiwarkę Google
- Zaktualizowano Sklep i Usługi Google Play
- Inne pakiety też ciutkę odświeżono
- Kalendarz stockowy zastąpiony tym od Google
- Player muzyczny tak samo - nie zabija się sam, przystosowany do powiadomień w JB
- Opera Mini zamiast stockowej przeglądarki - nie lubię produktu Norwegów przez drobne bugi, ale na pewno jest bardziej responsywny od stockowego rozwiązania (w następnych wersjach dam Operę MOBILE)
- Nie ma animowanych tapet
- Tak samo jak i Google Ears czy latarka (jak powiecie mi gdzie jest ona w Swifcie, to może ją przywrócę )
- Wywalony Talk - mało kto go używa, a zżera RAM
- Holo Launcher HD zamiast Nova
- Wywalona bootanimacja - naprawdę jej brak przyspiesza start
- Nie ma kreatora konfiguracji
- Eksperymentalnie zniknął ThemeChooser - jest w Ustawieniach, ale próba wejścia do niego = FC
- Zegar Google. Nie ma żadnego budzika w ROMie.
- Inne drobne poprawki
- To wszystko w formie flashowalnej w CWM paczki (testowane pod v5.5.x.x)
Wersja v2(opis zmian do poprzedniej wersji):
Cytat:- Dodane QuickOffice i YouTube
- Przywrócony SetupWizard
- Usunięta synchronizacja zakładek dla Chrome, którego nie ma dla ARMV6
- Usunięty tweak "Dalvik cache to /cache" z bazowego ROMu. Blokował tylko pobieranie większych programów z Google Play i powodował bootloopy. Jak komuś brakuje miejsca na karcie, polecam zainteresować się aplikacją Mounts2SD
- Coś tam pewnie jeszcze.

Linki do pobrania:
V1:
Kod:
http://tocraft.tk/~ciddeamonpl/gapps...p-20130329.zip
V2:
Kod:
http://tocraft.tk/~ciddeamonpl/gapps...p-20130330.zip

Instalacja:
Cytat:0. Wejdź w recovery
1. Wipe data
2. Wgraj ROM AOKP
3. Uruchom ponownie telefon, niech system sobie wszystko poukłada.
4. Odczekaj ~5min i powtórz krok 3.
5. Powtórz krok 0.
6. Wipe cache, Dalvik cache
7. Wgraj te gappsy + mody
8. Powtórz krok 3.
9. Odczekaj ~5min i powtórz krok 3.
10. Teraz ustaw OC, minfree, governora itd.
11. Restart i gotowe!

A oto prawdopodobny wygląd nowej wersji:
[Obrazek: Screensho_npnxshw.png]
[Obrazek: Screensho_npnxsrp.png]
[Obrazek: Screensho_npnxsrx.png]
[Obrazek: Screensho_npnxwar.png]
Ale wszystko się może zmienićTongue
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego, ale u mnie na ekranie wszystko się przycina, tak jakby w polowie 2 warstwy na siebie nachodzily, ikonki sa w innych miejscach niz wciskam. Mozna prosic o pomoc?
Odpowiedz
Hmmm, dziwne...Nawet wersja 2.0 chodziła ok. Zaraz dodam 2.5 i spróbuj jej. A co do instalacji, wgrywałeś gapssy?
Robiłeś wipe: data, cache, system?

Wersja: 2.5
Opis:
Każdy rom jest inny, ma coś co nas zachęca i zniechęca. Moim celem było i jest stworzenie JB do codziennego użytku.
Już wersja v2.0 była do tego zdolna, więc teraz prezentuję wersje v2.5. Zmieniłem tylko kilka rzeczy, ale te rzeczy tworzą wyjątkowy rom dla was i dla mnieSmile
Opis zmian:
Cytat:- Usunięto dsp menager, animowane tapety (można ustawić ja tylko pozbyłem się poprzednich) i kilka innych rzeczy.
- pozbyłem się dźwięku dotyku, tylko mnie denerwował;
- naprawiłem bug z uruchamianiem się;
- dodałem motyw z xperii Z
- opcjonalnie można doinstalować laucher z xperii Z(efekt świetny jest w drugiej paczce)
- również aplikacja Seeder 2.0.0 (każdy może Sobie doinstalować, jest w drugiej paczce jak launcher)
- kilka drobnych zmian których już nie pamiętamTongue

Download:
Rom:
Kod:
http://www67.zippyshare.com/v/61753034/file.html

Aplikacje:
Kod:
http://www6.zippyshare.com/v/95551240/file.html

Teraz kilka słów dodatkowych. Aplikacje może Sobie każdy zainstalować i ustawić jako systemowe.
Jak to zrobić? Po prostu ściągamy program link2sd (nie służy on tylko do przenoszenia) i na daną aplikacje naciskamy i "przekonwertowano na aplikacje systemową". Tak można zrobić z każdą aplikacją, a nova launcher jeśli się nie podoba to można go odinstalować tym samym programemSmile
Nie dodawałem ich od razu by nie mulić systemuWink

Screeny:
[Obrazek: Screensho_npehxxr.png]
[Obrazek: Screensho_npehxxh.png]
[Obrazek: Screensho_npnxshw.png]
[Obrazek: Screensho_npnxsrp.png]
[Obrazek: Screensho_npehxnx.png]
[Obrazek: Screensho_npehxnw.png]
[Obrazek: Screensho_npehxne.png]
[Obrazek: Screensho_npehxns.png]
[Obrazek: Screensho_npehxrq.png]

Poniższe screeny są zrobione osobiście Smile
Zapraszam do dalszej dyskusjiTongue
Odpowiedz
Tak, niestety to nic nie pomoga. Zainstaluje teraz wersje 2.5 i dam znac.

EDIT: Niestety, po instalacji wersji 2.5 jest tak samo, wszystko sie krzaczy i rozjezdza.
Odpowiedz
Podkręć procesorWink
Odpowiedz
Podkrecam i... dalej to samo :|
Odpowiedz
(04-03-2013, 05:53 PM)b4ne napisał(a): Tak, niestety to nic nie pomoga. Zainstaluje teraz wersje 2.5 i dam znac.

EDIT: Niestety, po instalacji wersji 2.5 jest tak samo, wszystko sie krzaczy i rozjezdza.

Wrzuć kilka screenów, jak to wygląda, bo może coś, co dla Ciebie się rozjeżdża, dla autora jest normą? Będzie prościej ewentualnie zdebugować i wstawić w pełni działającą wersję. Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Na ss wszystko wyglada ok Smile Niestety to nie problem z romem, tylko z wyswietlaczem :/ po zmianie romu z CM7 na rom autorstwa ml13 ekran zaczal wariowac, mam nadzieje, ze kolejny raz nie bede musial do niego kupowac wyswietlacza...

EDIT: Tzn nie do konca, bo na romie, ktory jest podobny do powyzszego wszystko jest ok...

EDIT2: Wrzucilem spowrotem CM7 i... wszystko jest ok! Wielka szkoda, ze musze zostac przy CM7! Dobranoc Smile
Odpowiedz
świetnie wygląda ten ROManek Smile aż dziw że działa to na starym poczciwym swifcie jeszcze Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości