W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i9300xxemg4 polska quot xeo

[ROM 4.1.x] I9300XXEMG4 POLSKA "XEO"
Modem: I9300XXEMG4
CSC: I9300OXAEMG4

Wydanie: 2013-08-05

Kod:
http://terafile.co/930058465691/I9300XXEMG4_I9300OXXEMG3_XEO.zip

1)Rom jedno plikowy Smile
2)Rom wgrywamy odinem Smile

P.S
Oczywiście Wszystko robimy na własną odpowiedzialność Smile

PS PS PS

Przed wgraniem romu należy zrobić backup EFS.
Przy chęci powrotu do starszych romów może uciec nam IMEI!!!!!!!!
Odpowiedz
nowy modem jak i ROM XXEMG4 zmienia sciezke zapisu EFS i jesli chcielibysmy zmienic modem na starszy to niestety telefon nie polaczy sie nam z siecia i zmieni IMEI na 0049.... lecz gdy juz wgralismy inny modem i mamy problem z polaczeniem z siecia, wystarczy ze wgramy modem jeszcze raz,problem znika. Samsung "przygotowuje" nas na przejscie systemu do 4.3.

Cytat:przywrócenie starszego modemu przez CWM i przez Mobile Odin - wywala IMEI (albo przynajmniej MOŻE to zrobić z dużym prawdopodobieństwem).

a tutaj troszke wiecej informacji
Cytat:PDA: I9300XXEMG4
Wersja modemu: I9300XXEMG4
Wersja: 4.1.2 (JB)
Changelist: 1314436
Data utworzenia: 2013-07-16
Data wydania: 2013-08-06

znalezione widoczne zmiany:
Cytat:- Poprawiono ogólną szybkość działania całego systemu tzn. aplikacje otwierają się szybciej i efekty przejść są płynniejsze
- Problem z restartowaniem się Touchwiz i ponownym jego wczytywaniu został rozwiązany
- Zmniejszono czas uruchamiania się aplikacji Kontakty, Dialer, Wiadomości i Aparatu
- Komunikacja po WIFI dostała kopa i teraz WIFI działa szybciej
- Usuwanie aplikacji z ekranu ostatnio używanych aplikacji odbywa się teraz szybciej, a sama animacja jest płynniejsza
- Reakcja na wciśnięcie przycisku DOM przy wyłączonym S-Voice jest jeszcze szybsza
- Zredukowano czas włączania i wczytywania się Galerii
- Poprawiono zarządzanie pamięcią RAM
- Zredukowana wczytywanie się pulpitu. Teraz prawie już tego nie widać. Cienie pod ikonami na pulpicie także już się nie wczytują później od reszty.

I oczywiscie jest to ROM nie brandowany dla Polski z domyslnym CSC XEO.

Kod:
http://forum.android.com.pl/f551/ostrzea-enie-moa-liwoa-ae-utraty-imei-przy-powrocie-z-modemu-i9300xxemg4-na-starszy-322736/

polecam poczytac
Odpowiedz
Nowy rom a mnie nie ma przy kompie ale lipa Big Grin wygląda na to ze plotki o pominieciu 4.2.2 sie sprawdza

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Wracaj i gotuj:-P co tam wakacje :-D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości