W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
final paweł rom v2 dla pmp5570c

[ROM 4.1.x] [FINAL] Paweł Rom V2 dla PMP5570C
[Obrazek: leqk.jpg]
Śledź na facebooku ! https://www.facebook.com/plmonkeyy
Witam !
Prezentuję pierwszy custom Rom dla Prestigio PMP5570C !
Wynik w Antutu to 10773 czyli znacznie więcej w porównaniu do oryginalnego romu.
Aplikacje i launcher chodzą naprawdę ładnie i szybko, cóż więcej wymagać za takie pieniądze Wink

Zmiany w wersji V2 w stosunku do oryginału :
-Usunięte zostały wszystkie dodatki od Prestigio i brzydkie androidowe aplikacje.
-Dodano dostęp do roota.
-Została zmieniona bootanimacja na ładniejszą Google.
-Urządzenie jest wykrywane jako Galaxy S3 dzięki czemu będziemy mieli więcej aplikacji.
-Włączona instalacja aplikacji poza sklepem play.
-Usunięte niepotrzebne dzwonki i dźwięki.
-Pasek navbar z tabletu Pipo S1 (Przycisk screenshotu, głośności, ładniejszy notification).
-Launcher z tabletu Pipo S1 (Większa siatka aplikacji).
-Dodane apk : Play Music, ES File explorer, SuperSU).
-Przyciski w navbarze z Motorolii.
-Usunięte brzydkie tapety
-Zmienione niektóre dźwięki ui z tabletu Pipo S1

Instalacja :
-Pobieramy plik rar z linku o nazwie ''Program'' jeżeli nie mamy jeszcze sterowników to pobieramy rar ''Sterowniki''
-Pobieramy Rom z linku
-Wypakować rom i program na pulpit lub inne miejsce na dysku.
-Odpalamy RKBatch Tool i wybieramy pobrany rom szarym przyciskiem z kropkami.
-Podpinamy kabel usb przy wyłączonym tablecie przyciskając (-)
-Gdy pojawi się zielony kwadrat w programie klikamy ''Upgrade''
-Gotowe tablet uruchomi się po kilku minutach !
-Po pierwszym uruchomieniu zalecam wyłączyć i włączyć jeszcze raz aż pojawi się tapeta z bąbelkami Smile
-Zmienić język w ustawieniach na Polski i ustawić strefę czasową na +01:00
-Po uruchomieniu wifi sklep nam się zaktualizuje więc radzę poczekać około 3 minuty Big Grin
-Dla dodatkowego efektu szybkości w Ustawienia>opcje programisty>ustawić skale animacji na 0,5 lub wyłączyć

Bugi
Wyeliminowane wszystkie problemy, które występowały w V1 Smile W wersji V2 po dłuższym nie używaniu tablet wybudza się po dwóch kliknięciach (możliwe, że tylko u mnie)
-Aplikacje wymagające roota przy pierwszym uruchomieniu mogą długo się uruchamiać, w Viper i Mybackup tak miałem.

Screenshoty :
[Obrazek: pt6t.png]
[Obrazek: zlto.png]
[Obrazek: 2h3e.png]
[Obrazek: hz9b.png]
[Obrazek: ff59.png]

Download :
ROM V1 (Nie zalecam) https://docs.google.com/file/d/0B4epTnyE...V5RGs/edit
ROM V2 https://docs.google.com/file/d/0B4epTnyE...N3WFk/edit
Program https://docs.google.com/file/d/0B4epTnyE...RuWXc/edit
Sterowniki https://docs.google.com/file/d/0B4epTnyE...JSbUk/edit

WAŻNA INFORMACJA :
Niestety muszę was poinformować, już nie będę nic publikować na ten tablet. Ale myślę, że za jakiś czas kupię sobie 8 calowy także prestigio bo dobrze wspominam tą firmę Smile
Odpowiedz Google Chrome Windows 8.1
Oszzzzzz Ty.... to ten co nie potrafi modowac Big Grin a ja Ci dalem ROM do testow ostatnio hehe :-) dobra robota. Dobrze ze ktos jezzcze grzebie poza mna tu Tongue

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
Podobno najwięcej można się nauczyć na własnych błędach Big Grin Więc próbuję własnych sił, jak na razie dużo problemów, ale będzie co raz lepiej. Na razie skończyłem szperać w system.img teraz czas na resztę Tongue Mimo to ty jesteś mistrzem umiesz więcej. Możesz mi dac ten plik z Cyanogenmodem co usunąłeś na pw ? Chciałbym się pobawić z nim
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
niestety, nie. dawno juz wywalone z dysku. ale to to samo co CM dla pmp5780 ktory kompilowalem, takze mozesz sobie tego zipa pobrac i kombinować, pewnie masz wiecej czasu niz ja Wink
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
Cyanogenmodem zajmę się jak ten rom zacznie być stabilny, już mam przygotowaną wersję V2-pojawi się na dniach na razie testuję i wszystkie problemy usunięte oraz dodane kilka rzeczy z podobnego tabletu-pipo Smart S1 Wink Poprawiłem linki teraz dostępne dla każdego !
Vader
Oooo świetna sprawa, nareszcie można się pobawić w custom romy Big Grin świetna robota, jak tylko skończy się sesja i wygrzebię się spod książek, to zaraz biorę się za testowanie! Big Grin
Odpowiedz Safari MacOS
Poczekaj na wersję V2, juz kończę testy i ma się naprawdę dobrze ! Wynik w Antutu wyszedł wyższy od S2 więc jest to dla mnie sukces, minusem jest to, że czasami trzeba dwa razy kliknąć żeby się odblokował, ale komu to przeszkadza Tongue
Vader
Hej Paweł jak chcesz to może chcesz pliki zeby ci podestałać otwarzacza walman z dsp i inne rzeczy z mojego crystalrom zrobcie sobie multimedkalna wersje romu jak chcesz lubisz sie pobawic Smile pliki powinny dzialac. Daj znac to znajde czas i podesle ci pliki jak chcesz
Odpowiedz Safari MacOS
Dsp by się przydał (teraz vipera używam), bo jako muzyki to od google dodałem do romu. A jakies inne tez możesz dać Big Grin
Vader
Ok dam znajde czas to odziele skladniki Romu od skadnikow z xperii obejmuje to walkman, dsp z xperii, otwarzacz wideo i galaria z funcja X-Reality. Składniki będa z najnowszego updatu mojego romu crystalrom v2.0 jak by co co to pytaj na pw czy tam to ci przesle plik host do blokowania reklam itp a nawet dodac funkcje obslugi tematów do androida Smile
Odpowiedz Safari MacOS

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości