W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
miui dla evo 3d

[ROM 4.0.x] MIUI dla EVO 3D
Witam.

Od jakiegoś czasu dostępne jest MIUI na nasze EVO - ostatnia aktualizacja 1-7-2012!!!
Niestety ja nie mogę tego ściągnąć...

Więcej info :
Kod:
http://forums.miui.us/showthread.php?21728-ROM-MIUI-v4-2-6-22-FOR-HTC-EVO-3D-GSM-06-23-2012
Odpowiedz
hmm można pobrać bez problemu... na tej chińskiej stronie download klikasz zielony przycisk i się sciąga Smile

[Obrazek: eull.jpg]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Na http://miuipolska.pl/ jest oficjalna wersja dla EVO3d!!!
Odpowiedz
zgadza sie i nawet pl jest Smile trzeba by zrobic osobny temat z tym

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam!

Zainstalowałem najnowsze MIUI tj. 2.8.10 Na Evo i nie byłem z niego zadowolony. Pomimo zmiany kernela na YODA'S 2.1 telefon strasznie zamulał.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
hmm a tak sobie ludzie to chwalą... Smile dobrze ze mi sie nie chcialo tego testowac jeszcze Big Grin

Odpowiedz
ja tam wole przy Yodasowym romku zostac ;P
Odpowiedz
MIUI w ver. 3.2.22 podobno jest już ostatnią wersją dla ICS. Mam to od paru dni na telefonie i jestem zadowolony ze zmiany. Tyle wolnej pamięci nigdy nie miałem, po restarcie ponad 500MB. Ale parę zonków już się zdażyło. Pewnie gdyby się Yoda za to zabrał, byłby świetny ROM :-). Na Yodowym ROMie żadnych zonków nie było, tylko kernel musiał być stockowy bo bateria się nie wyrabiała. Polecam wypróbować MIUI, ale uprzedzam, że przywracanie z backupów po ICS nie zdawało egzaminu. Zaimportować udało się kontakty, ale resztę trzeba było z palca. Przywracanie kopii z TB kończyło się zwiechą przy starcie systemu. Być może moja wina, od niedawna mam zrootowany telefon i jeszcze trochę się motam. W ogóle chętnie poczytałbym jak i czym uprościć sobie życie przy przywracaniu systemu po zmianie ROMu.
Odpowiedz
Czy Ty przywracasz stock roma po każdym wgraniu customa?
Po co?

Wystarczy wipe i wgrywasz inny Smile

A co do kontaktów, to o jakim backupie mowisz? Przecież wszystko leci do fona z konta google i te kontakty możesz nawet przez kompa sobie edytowac ; )

A co do TB i backupow to nalezy do tego podchodzic z rezerwa i przywracac jak najmniej aplikacji żeby uniknąć takich sytuacji : )

A samo miui jak to miui, po zmianie kernela nawet daje rade na EVO (Polecam kernel Buttered Toaster - dostepny na xda, ewentualnie bdb jest tez Anthrax kernel(najwydajniejszy na evo), jednak rzadko aktualizowany) Smile
Odpowiedz
(03-05-2013, 09:57 PM)miihu7 napisał(a): Czy Ty przywracasz stock roma po każdym wgraniu customa?
Po co?

Wystarczy wipe i wgrywasz inny Smile
Pierwszy moj custom to ROM Yody. A w nim próbowałem tylko dwóch: stockowego i made by Yoda 3D. Wgrywane przez 4ext recowery. Problem był tylko przy przejściu z ROMu Yody na MIUI.

Cytat:A co do kontaktów, to o jakim backupie mowisz? Przecież wszystko leci do fona z konta google i te kontakty możesz nawet przez kompa sobie edytowac ; )
No właśnie z kontaktami dzięki google nie było problemu.
Za to całą resztę systemu tzn. aplikacje instalowałem od nowa.

Cytat:A co do TB i backupow to nalezy do tego podchodzic z rezerwa i przywracac jak najmniej aplikacji żeby uniknąć takich sytuacji : )
Niestety nie udawało mi się postawić systemu mimo prób ograniczania restorowanych aplikacji. Być może byłem za mało uparty.
Za to z pewnością brakowało mi doświadczenia.

Cytat:A samo miui jak to miui, po zmianie kernela nawet daje rade na EVO (Polecam kernel Buttered Toaster - dostepny na xda, ewentualnie bdb jest tez Anthrax kernel(najwydajniejszy na evo), jednak rzadko aktualizowany) Smile
Póki co działam z kernelem wchodzącym w skład MIUI v.3.2.22.
Nie narzekam na telefon. Wydajność jest ok, najbardziej zależy mi na czasie pracy baterii bo fon wykorzystuję dość intensywnie, i ostatnio gdy tylko mogę podładowuję go czy to z laptopa czy z ładowarki w samochodzie, zwłaszcza gdy używam go do nawigacji.
Czy kernele, które wymieniłeś są w pełni kompatybilne z MIUI?
Czy ich przewaga nad stockowym polega na zwiększonej wydajności systemu np. kosztem baterii?
Jakiego programu do backupu najlepiej używać by móc odtwarzać system bez problemu po zmianie customa?
Przepraszam za wiele pytań, początkujący tak mają Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości