W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
21cze kernel v11 5 oc s2w 3 71 rom v8 de sense 6 brak updateów

[ROM 4.0.x] [21cze]Kernel v11.5 OC/S2W/3.0.71 - ROM v8.5 De/Sense 3.6 - Brak updateów
Cześć koledzy,

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Evo 3G (mój pierwszy Android) Big Grin i jednej rzeczy mi brakuje ze starych Symbianów - nagrywania rozmów.

Szukam teraz Kernela, który wspierałby funkcję 2WCR (2 way call recording). Czy przypadkiem ten kernelik z drugiego postu nie ma tego zaimplementowanego?

Dzieki!
Odpowiedz
szczerze ? nie pamiętam Big Grin heheh
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
W markecie nie szukałeś?
https://play.google.com/store/search?q=c...ord&c=apps
.

Odpowiedz
chodzi o to ze w htc nagrywanie dzialalo, ale tylko nagrywalo Ciebie... a osobe z drugiej strony juz nie, taka blokada co by nie nagrywac
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Aaaaa, w sumie i tak bym po testował.
Niestety albo stety u mnie jest to prosta sprawa.
.

Odpowiedz
@XTeK: No właśnie... Aplikacje z marketu mają dostęp tylko do mikrofonu, a nie zawsze słychać tam Twojego rozmówcę. Idealnie byłoby, gdyby apki mogły korzystać z magistrali systemowej/miksera dźwięku (jeszcze nie rozkminiłem, jak to się w Androidzie wygląda), a to funkcjonalność kernela. I jest to kompletnie niezależne od roota.

@Ryrzy: Wyrazy szacunku i uznania. Wink Dziś w nocy wgrałem Twojego ROMa i kernela - to pierwszy niestockowy ROM na moim sprzęcie. I mam bardzo pozytywne wrażenia. Coś tylko namieszałem i nie mam standardowej apki do poczty... Ale to drobiazg.

Aha! No i niestety w Twoim kernelu brak 2WCR... Dobija mnie, że nie mogę znaleźć żadnego jądra z tym bajerem. A ponieważ nigdy nie developowałem kerneli, więc mam obawy jak stąd po horyzont przed dopisywaniem tego samemu...
Odpowiedz
Jeżeli masz źródła tego dobrodziejstwa to pewnie kolega pomoże przy kompilowaniu. (on leniwy)
Samsung nie ma niestety z tym problemów i z automatu pisałem o aplikacjach.
.

Odpowiedz
Źródeł nie mam. W deweloperkę się nie bawiłem. A komórkę z Androidem mam od tygodnia. Smile Innymi słowy jestem zieloniutki jak wiosenna nowalijka.

Nie mówię, że nie będę się bawić z modyfikowanie ROMów czy kerneli. Ale na razie brak mi wiedzy i umiejętności, dlatego taka zabawa to dla mnie nieokreślona przyszłość.

Mimo wszystko dzięki. Macie u mnie wirtualne piwo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości