W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 50 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
23103 kefu jh2 sense 2 5 2018 v1 8

[ROM] 23103_Kefu_JH2_Sense_2.5.2018_v1.8
dobra, już dobraTongue póki co czekam na Twoje JH2 bez Sense
Odpowiedz
W oczekiwaniu na coś bez sense wgrałem ostatni romik i tak jak na początek ładny start, to po uruchomieniu Sad
-nie podmienione wszystkie ikony w menu start, a szczególnie w ustawieniach WM i Office
-pojawiające się ikony w menu (Call History, która pojawia się i znika i Dispaly Switch, która pozostała)
-po wejściu przez Moje Pliki w moje obrazy i próbie otworzenia .gifa wyskakuje komunikat (Unable to open this type of GIF file.)
-szkoda, że office pozostał starySad
-w ustawienia-główny-elementy mamy Sense i HTC Sense - to drugie nie odwołuje się chyba do niczego
-shutXP, a właściwie jego skórka nie pasująca do niczego... wszystko ładne w czerni, poza tą skórkąTongue
-musiałem zmienić operatora, np na Play i wrócić do Plus, żeby ustawił mi parametry połączeń, ale za to na
+że po tej operacji mogłem sobie przysłać sms konfiguracyjny ze strony mojego operatora i dało się zapisać te ustawienia
-sense
To tyle po 30min zabawy, dodam, iż wszystkie operacje wykonywane były na wyłączonym sense Tongue
Poza tym to bardo miły romik, ale ja dalej pozostaje zwolennikiem normala Tongue, na którego czekam z utęsknieniemBig Grin

Odpowiedz
(09-06-2010, 09:27 PM)gkl napisał(a): W oczekiwaniu na coś bez sense wgrałem ostatni romik i tak jak na początek ładny start, to po uruchomieniu Sad
-nie podmienione wszystkie ikony w menu start, a szczególnie w ustawieniach WM i Office
-pojawiające się ikony w menu (Call History, która pojawia się i znika i Dispaly Switch, która pozostała)
-po wejściu przez Moje Pliki w moje obrazy i próbie otworzenia .gifa wyskakuje komunikat (Unable to open this type of GIF file.)
-szkoda, że office pozostał starySad
-w ustawienia-główny-elementy mamy Sense i HTC Sense - to drugie nie odwołuje się chyba do niczego
-shutXP, a właściwie jego skórka nie pasująca do niczego... wszystko ładne w czerni, poza tą skórkąTongue
-musiałem zmienić operatora, np na Play i wrócić do Plus, żeby ustawił mi parametry połączeń, ale za to na
+że po tej operacji mogłem sobie przysłać sms konfiguracyjny ze strony mojego operatora i dało się zapisać te ustawienia
-sense
To tyle po 30min zabawy, dodam, iż wszystkie operacje wykonywane były na wyłączonym sense Tongue
Poza tym to bardo miły romik, ale ja dalej pozostaje zwolennikiem normala Tongue, na którego czekam z utęsknieniemBig Grin

- fakt tu się przyznam, że z lenistwa nie podmieniłem wszystkich ikonek ... na pewno w kolejnych wersjach będę nad tym pracował Smile
- Call History się nie pojawia ... jest ona cały czas, a Switch Display to minus psShutXP , ja z tym żyje inni też dadzą radę Wink
- hmmm ... sprawdzę, dzięki za cynk
- mam fona ok pół roku, przez ten czas używałem Ofiice`a 0 razy, myślę nad całkowitym jego usunięciem ... na pewno nie będę go uaktualniał Tongue
- faktycznie, oblookam o co chodzi
- znajdź jakąś fajną skórkę na psShutXP to jak mi się spodoba to ją dodam Tongue
- u mnie na Orange nie ma najmniejszych problemów
- Sense na "-" ... dla mnie O2 to telefon i zabawka w jednym ... nie służy mi do pracy itp., więc Sense u mnie jak najbardziej na + . Pamiętajcie, że obojętnie co by nie było to każdy kucharz gotuje pod siebie Wink
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz
(09-07-2010, 04:23 AM)Kefu napisał(a): ...Pamiętajcie, że obojętnie co by nie było to każdy kucharz gotuje pod siebie Wink

Właśnie! I nie denerwować kucharzy, bo się wkurzą tak jak Barrfind2 i przestaną wogóle gotować. Jeżeli coś nie pasuje, to można próbować błahe problemy rozwiązywać samemu. A jak już nie wychodzi, to przecież ROM-ów jest tyle, że można wgrać sobie inny. Ot co.

Osobiście wolałbym romik z sense, ale w miarę maksymalnie odchudzony. Jest dużo różnych programów, których wogóle nie używam i są one dla mnie zbędne. A te, których używam i tak muszę sobie doinstalowywać, bo akurat ich nie ma.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Sense na minus, to taki żarcik Tongue ja tam nic do niego nie mam, każdy lubi coś innego, ja tak jak napisałem jestem zwolennikiem normala.
Co do gotowania to zdaję sobie sprawę, że nie robisz tego dla mnie tylko dla siebie i tu pełny szacunek Panowie dla was za udostępnianie swojej pracy Smile
(09-07-2010, 08:19 AM)sp4xkp napisał(a): Właśnie! I nie denerwować kucharzy, bo się wkurzą tak jak Barrfind2 i przestaną wogóle gotować
Na pewno nie to było moją intencją Tongue, ale tak jak już kiedyś pisałem, zawsze znajdzie się jakiś malkontent Tongue, a tak w ogóle kolego to czym więcej znajdziesz bugów, tym mniej ich będzie w nowszym romieSmile, który właśnie się gotujeSmileSmile
Odpowiedz
@Kefu
nie przesadzaj z Officem.... u mnie bez niego jak bez ręki a instalowany np z Marketplace się sypie - nie chce zapisywać automatycznie....
Odpowiedz
Nie no bez przesady ... nikt mnie nie zdenerwował Big Grin
A z tym gotowaniem pod siebie to różnie bywa, bo zawsze znajdzie się taki Lutek, który Ci wciśnie jakieś aplikacje, których nie używasz Big Grin
Co do Office to nie napisałem, że już go usunąłem ... tylko, że myślę nad tym ale to już dłuższy czas, więc pewnie zostanie Tongue

Co do nowej wersji ROMu to zajdą pewne zmiany, ponieważ stwierdziłem, że nie używam wogóle części wgotowanych programów, więc postanowiłem je wywalić. I tu mała prośba, może macie pomysły na to jakie aplikacje mogłyby się znaleźć w nowej wersji ?
Dodam, że muszą to być aplikacje Freeware (darmowe), no i to też dodam, że selekcja będzie brutalna Smile
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz
Office musi być Tongue
Odpowiedz
TCPMP w jakiejś zmodowanej wersji, Opera, coś do resetowania, Total Commander, S2U2, GAlarm 1.5(od 2 jest komercyjny) i jakiś Task Manager np ArkSwitch. A do Sense warto by dorzucić Co0kie. Jakieś dwa tematy jeden z czarnym tłem, 2 z jakimś jasniejszym, ale czarną belką. I coś do sprawdzania kursu walutWink
To z darmowych programów które instaluje jesli brak ich w romie.
Odpowiedz
G-Alarm odpada - mam licencje a aktualizacja zdubluje tylko miejsce, S2U2 też bym pomyślał-dużo ostatnio się dzieje i dość często wychodzą aktualizacje. Task Manager-przeca jest Ameba...Total Commander jest, coś do resetowania też bym zostawił wybór ludziom-jeden woli to inny tamto... APlikacje "kanony" czyli na pewno TCPMP,Total Commander, ja by dodał TaskMgr FdcSoft, DialUp EneblerDisabler. Resztę bym zostawił do dowolnej instalacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości