W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rk3066 gpu amp cpu overclock

RK3066 GPU & CPU Overclock
skąd to ustrojstwo ściągnąć?

a jak by mody bazować na R71 dość że ekran startowy fajny to mam w antutu 15300 pkt i ani jednej zwiechy jak na orginalnym z prestigio czy Yoda.
Odpowiedz
Pytanie troszke obok, jaki rodzaj pamieci ram mamy w tabie?
Max benchmarks (no overclock)
Linpack............62-single 101-multi
Antutu.............14700
Quadrant.........4315
Nenamark2......52
BenchmarkPi....310
3DMark............2788
Epic Citadel.....36
Odpowiedz
A tak nawiasem . To coś nie pomoże przy budowaniu custom Kernela ?
http://xda-university.com/as-a-developer...our-kernel
Odpowiedz
Nie. To sa podstawy podstaw. Po raz kolejny... nie mamy zrodel naszego kernelu !

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
` A posiadając rozpakowany Kernel stock`owy mógłbyś coś zmienić .?
Odpowiedz
Nie da sie rozpakować kernelu ...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Temat rozpakowywania był już poruszany i nie da się tego zrobić. Ryrzy już to tłumaczył łopatologicznie. Swoją drogą skąd M@GIK wziął źródła ?
Odpowiedz
z nikąd bo ich nie ma, poprostu patchowal kernel skryptem podanym w pierwszym poscie

Odpowiedz
` Musi być opcja dojścia do kernela, edycja, skoro widać go w root explorer Big Grin Tylko jeszcze do końca nie wiem jak to rozkminić o.O
Odpowiedz
... To że w root explorerze widać to wiesz ... Pozatym widać ale i tak nie wszystko. No i jak zmienisz coś w nim to po restarcie dalej będzie tak jak wcześniej. Co do tego patchowania, To jak zmienił logo przy starcie ? Jestem tylko tego ciekaw.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości